אלבום דיגיטלי

דיסק תמונות

צלם מקצועי

אביזרים

בוק בת מצווה יעל
בוק בת מצווה דנה
בוק בת מצווה נגה
בוק בת מצווה נופר
בוק בת מצווה אלינור

קולאז' צלמים הופכים את בת המצווה של בתכם מאירוע חד פעמי לחגיגה מתמשכת לעיניים. אשרי העיניים הרואות והעדות לתמונות הבלתי נשכחות המכונסות ב- BOOK שהכינו עבור כלת בת המצווה המקצוענים קולאז' צלמים.

בוק לבת מצווה משקף, ביופי מעודן ומסוגנן, את קו התפר שעליו ניצבת הילדה שהופכת באחת לנערה. צילומים מושקעים, מוקפדים, הממזגים את התום ואת הטוהר של הילדות עם ניצני הנשיות הראשונים שהחלו זה עתה להנץ בגופה ובפניה של בתכם.

צילומי הבוק ייעשו, לבקשתכם, בסטודיו מקצועי (עם אפשרות להסתייע במגוון אביזרים ואקססוריס לשדרוג ולהעצמת האפקט החזותי של התמונות) בחיק הטבע, בבית, או בכל מקום נבחר ומועדף אחר.

קולאז' צלמים יוצרים באמצעות BOOK  לבת מצווה את כרטיס הביקור, את תעודת הזהות ואת חלון הראווה של הילדה/נערה אשר התמונות המרהיבות שלה מייתרות את הצורך להוסיף מילים לתיאורה. התמונות מדברות בעד עצמן ומספרות את שבחיה, את יופיה, את הופעתה המזהירה, מבטיחים ומקיימים ומממשים את הפוטנציאל הגלום בה.

צרו איתנו קשר ונשמח לתאם איתכם

בוק בת מצווה שרון
בוק בת מצווה דנה
בוק בת מצווה תמר
בוק בת מצווה דגנית
בוק בת מצווה רונה

כלת בת המצווה מתחילה להתרגש זמן רב לפני המסיבה בעיני רוחה היא רואה תסריט של האירוע: היא לבושה בשמלה מהממת, נכנסת לאולם דרך שער פרחים או בלונים, משני הצדדים, ככלה בחופתה, מוחאים לה האורחים כפיים, ממטירים עליה פתיתי קונפטי. היא עושה פוזות לצלם, מהווה מוקד לתשומת לב, מקבלת ים ש מחמאות. זה הערב שלה.

בוק ( BOOK) בת מצווה מהווה חלק בלתי נפרד ממסיבת יום ההולדת ובכלל מההגעה גיל מיוחד זה, שבו צועדת בת המצווה את הצעד הראשון המחבר בין הילדות לנעורים. הבוק אמור לבטא ולשקף את תחילת נעוריה, על כל הסממנים הנשיים- לבוש מוקפד, איפור קל, תכשיטים. בוק בת מצווה הוא חלק מסט הצילומים לקראת מסיבת בת המצווה ובמהלכה.  על מסכים גדולים מוקרן קליפ, שבו נראית בת המצווה במקומות (לוקיישנים) שונים, מציגה את תחביביה, מצולמת על רקע נופים שהיא אוהבת, נראית בפעילויות שונות המאפיינות  אותה. היא הכוכבת הבלתי מעורערת של הערב, אשר כל כולו טבוע בחותמה.
תוכלו להשלים את חבילת הצילום עם מגנטים לאירועים כמזכרת יפה מאותו אירוע.

בוק בת מצווה שירית
בוק בת מצווה נועה

בוק בת מצווה- ספר קודש

מן הסתם, כצפוי וכמשוער, מכירה כמעט כל בת שחוגגת בת מצווה מתכונות שונות של אלבומי BOOK לכן היא רואה את הבוק שלה בעיני רוחה. אם תישאל כלת בת מצווה מה הכי חשוב לה באירוע ייתכן שהיא תודה בכך וייתכן שלא אבל כמעט אין ספק כי חשוב לה ביותר שהבוק שלה יהיה יפה ומושלם, שירשים את כל מי שיראה אותו (לרבות, בחלומותיה הכמוסים או הגלויים, סוכנים שונים…) בטווח הזמן שבין השנה ה- 11 לשנה ה- 12 בחייה, שנת הבת מצווה, הספר החשוב ביותר לדעתה ובעיקר לתחושתה הוא הספר שלה, ה- BOOK שלה.

הכנת הבוק יכולה להיעשות בשלבים: חלק מהתמונות ניתן ואולי אף רצוי לצלם מבעוד מועד, ואילו חלקן יצולם במסיבה עצמה. כך יקבל הבוק מאפיינים ייחודיים ומובהקים של ה-ספר של בת המצווה.

בוק לבת מצווה הוא העדות להגעתה של הבת לגיל מצוות והמזכרת מהמסיבה לציון עובדה זו. כאשר מתקצבים את השירותים השונים הכרוכים באירוע בת מצווה, אין ספק כי אחד הסעיפים החשובים בהם, ודאי לתפיסתה ולטעמה, כמו גם לרצונה ולציפיותיה של בת המצווה הוא ה- BOOK, לכן לא רק מוצדקת השקעה בנושא זה אלא אף מחויבת המציאות.

בוק בת מצווה - חלון הראווה של האירוע

בנות רבות החוגגות בת מצווה מעדיפות כי  אלבום התמונות המודפס שבו הן נראות במיטבן יהיה מונח על שולחן בכניסה אל מתחם האירוע, יחד עם ספר האורחים שבו הם אמורים לברך אותה. זו היא הפגישה הראשונה של רבים מהם עמה. הואיל ואין הזדמנות שנייה להותיר רושם ראשון, חשוב לה שהרושם הראשון יהיה מדהים, מהמם, פצצה לעין ולגבות. אלבום מהודר שבו היא תיחשף במלוא הדרה, ליידי קטנה.

ניתן להכין את הבוק מבעוד מועד- ודאי רצוי לעשות זאת- ואין הכרח שמי שיכין אותו יהיה גם צלם חתונות שייבחר על ידכם לצלם את האירוע. התמונות ב- BOOK אמורות להיות איכותיות מאוד. כל תמונה צריכה להיות מעובדת, מלוטשת, כלילת חן ויופי, מושלמת.

על מנת להכין בוק מושקע ומוקפד רצוי ומומלץ להתוודע אל סוגים שונים של אלבום במתכונת זו, לשבת עם הצלם ולבחור תבניות עריכה, רקעים, איורים, כיתובים שונים ועוד. הכנת בוק מאפשרת להביא לידי ביטוי את היצירתיות של הצלם ואת כישורי העריכה המקצועיים שלו.

חשיבותם של הפרטים הטכניים

על מנת למנוע עגמת נפש (בלשון המעטה) של הבת החוגגת בת מצווה ממוצר מוגמר שייראה לה לא יפה, לא שלם, לא מושקע מספיק, חשוב לברר את כל הפרטים החשובים והרלוונטיים מבעוד מועד. בנושא זה גם הפרטים הטכניים- ואולי בעיקר הם!- הם פרטים מהותיים: סוג הנייר, כמות התמונות, כמה בשחור לבן וכמה בצבע, עמידה בלוח זמנים , קבלת דיסק עם התמונות, כך שהם יגובו על מחשב ויישמרו לבטח, מוגנים מכל נזק העלול להיגרם לאלבום הפיזי, ועוד.

BOOK בת מצווה ייחשב בוודאי למתנה המרגשת, החשובה והיקרה ביותר לבתכם, לכן נכון וראוי לאפשר לה לקבל בוק מושקע ומהודר, שיהווה עבורה חלון ראווה לדמותה, כרטיס ביקור לעולם הנעורים ואולי גם – הלוואי- כרטיס ביקור למקומות חדשים נוספים, לעולם הבמה.

חשוב לעגן בחוזה שייחתם עם צלם חתונות או מי שייבחר לצלם את הבוק כי תישמר לכלת השמחה זכות המלה האחרונה, מה ייכלל בו ומה יישאר מחוץ ולו. כמו כן חשוב שתוכלו לראות את הבוק במתכונת העריכה הסופית שלו על צג המחשב של הצלם כתנאי לאישור סופי שלכם ושל בתכם להדפיסו.

גם אם מגבלות תקציב מחייבות אתכם לצמצם את ההוצאות וממילא לוותר על שירותים מסוימים, עשו הכול כדי לאפשר לבתכם ליהנות מהמתנה החשובה והיקרה לה ביותר –ה BOOK בת מצווה.

שיהיה במזל טוב לשביעות רצונה המלאה של כלת הערב כלומר של המלכה שלו- בתכם יקירתכם החוגגת פעם בחיים את בת המצווה שלה.

סגירת תפריט
Call Now Button