צילום אדריכלות מקצועי
צילום בתים מעוצבים
צילום מקצועי של בתים
צילומי בתים
צילום בתים

צילומי אדריכלות הינם שער לעולמו של האדריכל, לפרי דמיונו, שהוא ורק הוא, יודע להעביר מהרעיון, אל החומר, ממש כיד היוצר. כשצלם טוב מאפשר לאדריכל להציג את יצירתו בדרך הטובה ביותר שעוברת מסך, תרתי משמע, כאן טמון הסוד שיגיע אל הלקוחות בסופו של דבר.

מה צריך לדעת כשמזמינים צילום אדריכלות?

צילום אדריכלות הוא בעצם הצגת העבודות של האדריכל, ומשרד האדריכלות, ללקוחות, כדי שיכירו את העבודות, וכך יוכלו לבחור הן את איש המקצוע עצמו, והן את האלמנטים השזורים בעבודותיו מתוך הצילום עצמו. הרעיונות שהלקוחות מקבלים, מעבר לאווירה עצמה, הם בעצם תשתית הרעיון שיעבדו עליו, כשייגשו הם עצמם לתכנן את ביתם, את המשרד החדש וכדומה.

אחד הדברים החשובים שעולים כשמזמינים צילום אדריכלות טוב, הוא היכולת לתפוס את הפן היצירתי, את האטמוספירה שנוצרה במרחב שאותו תכננו לפנינו. צילום טוב ממחיש את המקום המצולם, ללא צורך לבקר בו, ומאפשר להנות מתלת מימדיות שתיתן כמה שיותר פרטים.

האסתטיקה שבה משקיע האדריכל עצמו, חייבת לעבור בתמונה, שאכן שווה אלף מילים, אל הלקוח, כך שזה יוכל להרגיש ולחוות ממש את הבית המתוכנן, דרך התמונה. הגימורים, הפינות השונות בבית, מקבלות נופך מרשים ומרגש כאחד, אם צלם טוב יכול לתפוס ממש את הרגע, ולתת בו חיים.

צלם אדריכלות מקצועי

השקעה מינימלית ותמורה מקסימלית

האדריכל אנו פנוי לתדריך צמוד, ולכן נדרש לעבודה צלם המתמחה באופן עצמאי ובעל ניסיון רב בתחום, על מנת לשחרר את האדריכל מהתעסקות באלמנטים המצולמים, בזוויות ובהבאת ההרגשה בבית, אל התמונה המצולמת.

כמו כן, חשוב ביותר לשים לב שהצלם עצמו נגיש ופנוי, ופתוח להנחייה, שכן, הוא מביא את העולם של האדריכל אל הצילום, ולא להיפך. צלם טוב אינו נמצא בצילום בעצמו, אלא בסך הכל מעביר את העבודה של האדריכל אל הפועל.

נראה שבכל תמונה, אופי הבית משתנה ולכן יש לשים לב לדקויות הנגזות מאור השמש המציף את הבית, הנוף הנשקף מהחלון והתפאורה הסביבתית האופפת את הארגון של הבית עצמו, בתוך התכנון עצמו. אדריכלות היא המסגרת שמכילה את כל אלה, ויש לתת לה דגש, הרי לשם כך מגיע צלם האדריכלות, הלוא כך?

גובה הבית, חיתוך החדרים והסדר הארכיטקטוני

חשוב להבין כי צלם האדריכלות הוא זה שלוקח את האלמנטים הפרקטיים כגובה הבית, גימור התקרה, סדר הבית עצמו ובניית החדרים והפינות בבית, ומביא אותם אל הלקוח באומנות, דרך היופי והחן של הצילום.

בתמונות בודדות, על הצלם לקלוט בעינית המצלמה את יופיו של הבית והרגש החי שבו, ולהביאו אל הקטלוג, זה אש יגיע אל הלקוח. משם הדרך כבר ברורה, וחשוב שהקשר בין הלקוח לבין הזמנת עבודה מאדריכל דרך הצילום – תהיה ברורה וזורמת.

סגירת תפריט
Call Now Button