מגנטים לאירועים בצפון
מגנטים לאירועים
מגנטים לאירועים בתל אביב
מגנטים לאירועים על הים
מגנטים

מגנטים לאירועים - ללכוד את הרגע בשבריר שנייה

מגנטים מהווים כיום חלק בלתי נפרד מצילום אירועים. כל אורח יכול ליהנות ממגנט שבו הוא נראה באירוע בחברת החתן והכלה או בן/בת המצווה, עם חבריו לצוות באירועי חברה ועוד. מגנט מהווה הוכחה חזותית לכך שהייתם באירוע.

מגנט מהאירוע שממוגנט לדלת המקרר מהווה תזכורת מתמדת למה שבלאו הכי הוא בבחינת אירוע בלתי נשכח אבל יש שהוא דווקא מזכיר נשכחות, מעורר את הרדומים שבזיכרונות ומקים אותם לתחיה כאן ועכשיו, בהרף עין.

האירוע מסתיים אבל הצילום נשאר כמזכרת ממנו. בדרך כלל מגנטים הם מעין צ'ופר של בעלי השמחה ומשפחתם לאורחים המכבדים אותם בנוכחותם.

צלם אירועים מצלם, על פי בקשה או הנחיה, מגוון גדול של צילומים- חלק מוזמנים ומתוזמנים וחלקם אקראיים; הוא מסתובב בין המסובים, מצלם אותם בקליק מהיר ותולה על לוח מיוחד את המגנטים זמן קצר בלבד לאחר צילומם. כך יכולים האורחים לבחון את התמונות שעל המגנטים ולחפש את עצמם…

מגנט
מגנט לאירוע
מגנט לחתונה תודה
מגנט לחתונה של מור ויעל
מגנטים לאירוע

צלם מגנטים - יוצר מזכרת ממגנטת

אף שאין בהכרח דרישה לאיכות הצילום, צלם מגנטים מבצע את עבודתו באופן מקצועי ומן הסתם חשוב למוניטין שלו שהתמונות ייראו איכותיות ומושקעות, ודאי כאשר מגנט מיועד למזכרת לכל אחד ואחת מהאורחים באירוע.

כאשר סוגרים חוזה עם צלם מגנטים חשוב לא להותיר דבר עמום ולא מוסדר. חשוב לוודא כי הדברים מוסכמים וסגורים וכוללים מספר מגנטים (מוגבל או בלתי מוגבל), האם הצלם מחויב להישאר במשך כל האירוע, אופן חישוב התמחור ועוד.

כאשר נושאים ונותנים עם ספקי השירותים השונים לאירוע, ייתכן כי צלם אירועים לא נחשב לאחד המרכזיים שבהם אבל גם אם עלות השירות שלו נמוכה בהשוואה לעלות שירותים של ספקי הקייטרינג או הדי ג'יי, ודאי חשוב לכל מי שמזמין לקבל את השירות המקצועי הטוב ביותר ולצאת מהאירוע בתחושה כי הוא קיבל תמורה לכספו.

נוכחותו של צלם מגנטים באירוע עשויה לעורר ולעודד גם מי שלא אוהבים להצטלם להסכים לצילומו מאחר שאין צורך בהכנות מיוחדות. אין צורך לביים את הצילום, ניתן כמובן להצטלם בישיבה ובאופן כללי לא מדובר בצילום שעשוי לעניין מישהו חוץ ממי שמצולמים בו.

כאשר מזמינים שירות צילום מקצועי שנותן מענה לכל סוגי הצילום באירוע, סביר להניח כי מי שמציע בחבילת השירות שלו גם מגנטים מאפשר למי שמזמין את השירות להוזיל את עלות מרכיב המגנטים מהעלות הכוללת.

צילום מגנטים הוא צילום חביב ומגניב. מדובר בגימיק שאינו חדש ואינו מפתיע ואף שאין בו חידוש והוא אינו מקורי, רבים לא מוותרים על נוכחותו של צלם מגנטים באירוע שלהם.

מגנט חתונה
מגנטים לאירועים במרכז
צלם לחתונה
סגירת תפריט
Call Now Button