מגנטים לאירועים
מגנטים חתונות
מגנטים לחתונה של יואל ונירית
מגנטים לחתונה במרכז
מגנט חתונה

מגנטים לחתונה נחשבים לצ'ופר, לערך מוסף. הם שירות למען האורחים. מגנט עשוי להיות גם  מזכרת וגם תזכורת לכך שמי שכיבדתם אותם בחתונתם יכבדו אתם בשמחותיכם. מדובר בשירות שעלותו נמוכה בהשוואה לעלות שאר שירותי הצילום לאירועים בכלל ולחתונה בפרט, ודאי אם מי שמעניק אותו הוא הצלם המופקד על צילום הסטילס וצילום הווידאו גם יחד. כאשר שירות מגנטים לחתונה מוצע במסגרת סל שירותי הצילום, המחיר היחסי שלו עשוי להיות נמוך יותר מאשר שכירת שירותים של מי שמציעים צילומי מגנטים לחתונה בלבד. על מנת לשפר את איכות המגנט, ובהינתן שהוא מזכרת מהאירוע, ומעין "תודה שהשתתפתם", ניתן להשקיע מעט יותר ולקבל מגנטים מצופים בלמינציה המשפרת ומשדרגת את הנראות שלהם ומהווה מעין שכבת הגנה עליהם.

אם אתם רוצים לבטא את הוקרתכם לאורחים שהגיעו לכבד אתכם במסיבת כלולותיכם- מגנטים מהווים מחוות הוקרה מכובדת ומרגשת. מגנטים מאפשרים גם למכרים ולחברים רחוקים שלא התראו זה עם זה במשך זמן רב להנציח את המפגש שלהם בחתונתכם ובכך להוות עבורם מזכרת מרגשת לא רק מהחתונה ומהחתן והכלה אלא גם במפגשם עם מכרים משכבר הימים.

צלמים לחתונה נחלקים בין מי שמציעים מספר בלתי מוגבל של מגנטים למי שקוצבים את מכסתם. גם מי שמאפשרים מספר מסוים מספקים מאות מגנטים כך שההגבלה  אינה משמעותית ומאפשרת לקבל מספר רב  של מגנטים.

מגנטים לחתונות
מגנטים במרכז
מגנטים לחתונה של מיכל ונעם
מגנטים לחתונה
מגנטים

מגנטים משודרגים

יש מי שמשדרגים את השירות ומזמנים למשתתפים בחתונה להצטלם בתוך תא מיוחד עם אביזרים שונים, משעשעים, שמעצימים את האפקט של הצילום והופכים אותו לגימיק אמתי.

בביתנו, על המקרר, תלויים מגנטים אחדים שבהם אנחנו חובשים כובעים ועוטים צעיפים, זוקרים שתי אצבעות- מסמנים V  משועשעים מעצמנו, מהמעמד, מהגימיק. לאחר צילומים אלה אמרנו לעצמנו בבדיחות הדעת טוב שיש חתונות שבהם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להשתטות מעט ואף לתעד את ההשטתות בעדנו אחוזים רוח שטות.

מגנט בלתי נשכח...

אני לא יודע מי הם מירי ואיתן אבל אני יודע את תאריך חתונתם ומכיר את פניהם של שניים מהאורחים שהשתתפו בה. אני יודע, כי מצאתי מגנט שבו נראה זוג מחובק והכיתוב הוא החתונה של מירי ואיתן  (ותאריך חתונתם). אני לא רוצה להביך את החתן והכלה ובעיקר לא את הזוג שנראה בתמונה לכן אשמור את התאריך לעצמי, אבל גם אם מגנט הולך לאיבוד- קורה- ואינו מתמגנט אל הכביש, לא קרה שום אסון, לכל היותר קרתה פדיחה קטנה.

מגנט לחתונה הוא מעין תוסף, תבלין (בעוד  ה- BOOK, הקליפ והסרטון הם אבות המזון של הזיכרון מהחתונה. אפשר עם מגנטים ואפשר בלעדיהם ( חס וחלילה, אל תגידו זאת לספקי השירות שלנו…), אף שאין ספק כי הערך המוסף שלהם בחתונה, כמזכרת ממנה, מצדיק בהחלט את ההשקעה בשירות זה.

מגנטים לחתונה
מגנט
מגנטים
סגירת תפריט
Call Now Button