צילומי בתים
צילום בתים

רוצים או צריכים לצלם את הבית שלכם לקראת מכירתו או השכרתו?

רוצים לתעד את הבית בצילום מקצועי מושקע ומוקפד?

 

קולאז' צלמים מומחים בצילום אדריכלי המדגיש את קווי המתאר של הנכס. צילום תלת ממד איכותי ומרשים מייתר את הצורך לתאר ולהסביר את הנכס. לא בכדי נאמר- טוב מראה עיניים. לא בכדי נאמר- תמונה אחת שווה אלף מלים. כאשר מתבוננים בצילומי אדריכלות של קולאז' צלמים מבינים היטב את משמעותן של שתי האמרות.

הצילומים של הצלמים המקצועיים שלנו ממחישים את הייחוד של הבתים, משקפים את יופיים על רקע הסביבה, מדגישים את העושר ואת המורכבות האדריכלית שלהם, מבטאים את העצמה החזותית שהם מקרינים ומשדרים.

צילום אדריכלות מהווה חלק חשוב, מרכזי ובלתי נפרד בתהליך חשיפת הבית והצעתו לקונים או לשוכרים. צילום הבית בשלבים שונים של בנייתו מאפשר מעקב אחרי התהליך גם ובעיקר עבור מי שנבצר מהם להגיע אל אתר הבנייה.

כשבוחרים בנו לבצע צילום אדריכלי בוחרים בשילוב של ייצור ושל יצירה, של בעלי מלאכה ושל אמנים.

צלמי אדריכלות
צילומי אדריכלות
צילומי בתים ואדריכלות
צילום אדריכלות ועיצוב פנים
צילום בתים בעיצוב אדריכל
צילום אדריכלות ועיצוב פנים

צילום אדריכלות הוא אחד מסוגי צילום רבים. הוא תחום ייעודי וייחודי עבור מי שרוצם לפרסם נכס למכירה או להשכרה. על מנת לחשוף את איכות הנכס ברזולוציה הטובה ביותר ולפשר לרוכש או לשוכר הפוטנציאליים להתרשם מהנכס ובכך להניע אותם לשלם בעבורו, נדרש צילום מקצועי ואיכותי של צלם המתמחה בצילום בתים.

 על מנת להפיק צילום מושלם משתמש הצלם במגוון מצלמות ועדשות מתקדמות, משחק עם התאורה כדי להבליט ולהבליע מרכיבים מסוימים. צלם אדריכלות מנוסה בטכניקות צילום המעצימות את האפקט החזותי של המבנה, על תוכו והחיצוניות שלו.

בהעדר אפשרו לראות את הבית המוצע למכירה או להשכרה במו עיניכם, ברירת המחדל שלכם להתוודע אליו היא באמצעות תמונות. ככל שהבית יוקרתי ויקר יותר, כך הופך צילום מקצועי שלו לחיוני ואף להכרחי. הצילום אמור להרשים את מי שרואים עצמם מועמדים לקנות אותו או להשכירו. הצילום צריך להיות מוקפד ומלוטש אבל לא מעובד באופן המשווה לו נופך שאין בו. צילום אדריכלות לא יכול ליצוק מצג שווא אלא להציגו באופן חזותי, ללא מילים.

איך לבחור בעל מקצוע בתחום צילום אדריכלות?

  1. באינטרנט מוצע מבחר גדול של צלמי אדריכלות. בכל אתר ניתן לראות תיק עבודות.
  2. המלצות מחברים או ממכרים שאתם סומכים על חוות דעתם. המלצות ייתרו את הצורך לבזבז זמן רב בחיפוש.
  3. חשוב לברר ולוודא כי הצלם המציע את שירותיו הוא צלם מקצועי שמתמחה בסוג זה- צילום אדריכלות, וכי יש לו ניסיון רב בצילום בתים ובעיקר בסוג הבית ( וילה, פנטהאוז ועוד) שאותו אתם מציעים למכירה או להשכרה.
  4. ערכו סקר שוק לגבי המחירים. מחיר גבוה ודאי עלול להרתיע אתכם בעוד מחיר נמוך בהרבה מהממוצע עלול לעורר בכם חשד כי לא מדובר באיש מקצוע.
  5. רצוי מאוד להיפגש עם הצלם פנים אל פנים. אמנם אתם מבצעים עסקה: שירות תמורת תשלום, אבל אין תחליף לעסקה המתבצעת באווירה טובה של פתיחות ואמון, שאותם ניתן לפתח במהלך פגישה בלתי אמצעית.

הפרטים החשובים של צילום אדריכלות

צילום אדריכלות משובח הוא צילום, אשר באמצעותו מצליח הצלם העביר לצופה את מהו מהות עבודתו, את כוונתו; משקף את החלל המיוחד שנוצר, את קווי המתאר של המתחם. צילום תלת ממדי של הנכס מאפשר למי שבוחן אותו במטרה לרכוש אותו או לשכור אותו להתרשם, האם הוא, אכן, עונה על דרישותיו ועל ציפיותיו, האם הוא עונה על הצורך ויכול לשמש לשימוש המיועד, האם ניתן יהיה לקיים בו שגרת חיים ברווחה ובאיכות, האם ניתן יהיה להשרות בו אווירה ביתית חמימה.

 צילום אדריכלות מקצועי מאפשר קבלת מענה על שאלות שונות שמעניינות את מי שנזקקים לו, כגון האם קיימת זרימת אוויר, האם ניתן ליהנות ממשחקי האור והצל. צילום מסוג זה אינו רק צילום שהוא בבחינת תמונה אחת שווה אלף מלים; צילום אדריכלות מקצועי אמור להוות חלופה לתיאורים ולהסברים מילוליים. על פיו ייערך הסינון הראשוני בין נכס שבא בחשבון לרכישה או להשכרה לבין נכס שייפסל על הסף.

בצילום אדריכלי אמור הצלם להביא לידי ביטוי גם כישורים מקצועיים וגם יצירתיות. אמנם על פי רוב מדובר בעסקת נדל"ן פרטית או מסחרית אבל הערך המוסף הצילומי של צלם מקצועי מגביר את הסיכוי שהוא ימצא חן בעיני מי שמגלים בו עניין : אנשים קונים או שוכרים נכס כדי להתגורר בו או כדי שישמש אותם כמקום של עסק אבל הם ודאי מייחלים לשילוב בין פונקציונלי לבין אסתטי. השילוב הזה הוא האתגר המונח בפני צלם אדריכלות.

צילום אדריכלות מקצועי

על כפות המאזניים מונח לא מעט כסף (בלשון המעטה) ולצילום עשויה להיות השפעה מכרעת על הסיכוי למכור את העסק או להשכירו, לכן חשוב להידרש אל צילומו על ידי צלם אדריכלות מנוסה כאל הוצאה שהיא חלק בלתי נפרד מהעסקה, הוצאה שמחוללת הכנסה. מתפיסה זו של מהות הצילום ומטרתו נובעת החשיבות העליונה של בחירה בצלם אדריכלות מנוסה, מאומן ומיומן בסוג זה של צילום ולא בצלם כל-בויניק או חלטוריסט שאינו מייחס חשיבות רבה לאיכות.

אל תשאירו את הצילום לרגע האחרון ואל תתחילו לחפש צלם כאשר אתם לחוצים למכור את הבית או להשכירו. חשוב להתייחס לצילום באופן מושכל ולתכננו בדיוק כפי שמתכננים כל פרט בבניית הבית או בשיפוצו, בבחירת הרהיטים ובעיצוב הפנים.

הצילום האדריכלי יוצר את חלון הראווה שלכם ומייצר עבורכם כרטיס ביקור. הוא יוצר את המפגש הראשוני של מי שמגלים עניין בקנייתו או בשכירתו, אשר על פיו ייקבע האם יימשך הקשר בין הלקוח הפוטנציאלי ובינכם.

אם אתם נזקקים לשירות צילום אדריכלות חשוב שתבצעו את התהליך באופן מסודר, זמן מספיק לפני המועד המתוכנן לביצוע העסקה. קבעו לעצמכם מדדים רלוונטיים לבחינת הצלם ושקללו את הנתונים שתאספו ממועמדים שונים לבחירת הצלם שנראה לכם המתאים ביותר לביצוע הצילומים.

בהצלחה בצילום אבל בעיקר בעסקה שהוא נועד לאפשר את מימושה.

צילום אדריכלות תל אביב
צילום אדריכלות בדרום
צילום אדריכלות בשרון
צילומי בתים
צילום אדריכלות במרכז
סגירת תפריט
Call Now Button