צילום אירוע הרצאה
צילום אירועים היייטק
צילום אירוע חברה
צילומים לאירועים
צילום אירוע חתונה נווית

קולאז'  צלמים הופכים את האירוע שלכם מחד פעמי לנצחי. מחולף לקיים. צוות הצלמים המאומנים והמיומנים שלנו יכינו עבורכם תיעוד מרשים, מפעים ומרגש מהאירוע שלכם. מבחר צילומים מגוון, בסטודיו, בטבע, בכל מקום שתבחרו.

ציוד הצילום המתקדם והמשוכלל ביותר, מקצועיות חסרת פשרות, ניסיון עשיר בצילום כל סוגי האירועים- פרטיים, משפחתיים, עסקיים, אירועי חברה גדולים ועוד מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו חבילת צילום ייחודית, אטרקטיבית ו… אולטימטיבית.

קולאז'  צלמים משקיעים כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לספק לכם תיעוד בלתי נשכח מאירוע שייזכר לעד הודות לצילומים. 

למדנו לתפוס פרפרים במעופם. ללכוד הבעות פנים כהרף עין.  לביים צילומים כמו גם לצלם באופן ספונטני- על פי דרישות הלקוח, רצונותיו, העדפותיו, ציפיותיו.

זמן רב לאחר שדברים רבים מהאירוע יישכחו – יותירו הצילומים עדות לקיומו, ימחישו ויוכיחו עד כמה מרשים ומרגש הוא היה, בשעתו.

לקוחות רבים שכתבו לנו ועלינו דברים חמים ומחמיאים הם העדות  הנאמנה והמובהקת ביותר לכדאיות הבחירה בנו לצילום ולתיעוד האירוע שלכם.

בהצלחה לכולנו…

צילומי אירוע
צילום אירוע חתונה יפה
צילומים של אירועים

אתם מתרגשים. מועד האירוע שלכם הולך וקרב. ההכנות בעיצומן. אתם טרודים מן הסתם בסידורים שונים. אתם ודאי עורכים סקר שוק למציאת ספקי שירותים שונים, מחפשים המלצות, משווים מחירים. אחד השירותים החשובים ביותר הוא שירות צילום אירועים.

יש אירועים אשר המארגנים שלהם זקוקים, לדוגמה, לצלמי וידאו בלבד שיסריטו את האירוע לצרכי תיעוד ולימוד ולעומתם יש אירועים, כגון חתונות ומסיבות בר/בת מצווה שנדרש בהם מגוון סוגי צילומים: סטילס, וידאו, הכנת קליפ ומצגת, מגנטים ועוד. בהינתן הרצון והצורך לקבל שירותי צילום מלאים וכוללים, חשוב לברר האם צלם אחד מסוגל לספק את כולם או שיידרשו ספקי שירות אחדים.

חשיבות איכות הצילום מצדיקה ואף מחייבת את מי ששוכרים את השירות לערוך סקר שוק, לקבל המלצות, לערוך השוואת מחירים ולמקסם את התמורה עבור המחיר.

יש אירועים שלא נדרשת איכות מיוחדת לצילומם, אבל יש אירועים שבהם איכות הצילום היא שיקול מכריע בשכירת שירותו של הצלם. דווקא בשל ריבוי העוסקים בתחום צילום אירועים חשוב לבחור מתוכם את מי שעשוי לתת לכם את השירות הטוב ביותר על פי הנקודות המוצעות כאן כהכוונה לבחירה מושכלת:

צילום אירוע מסיבה
צילום אירוע במרכז

כיצד למצוא ספק שירות צילום אירועים ודגשים חשובים

  1. לחפש בכל המקומות ובכל האמצעים: באינטרנט (אתרים של בעלי מקצוע בתחום זה, רשתות חברתיות) קבלו המלצות בכתב ובעל פה.
  2. האם הצלם משתמש בציוד מתקדם ואיכותי, האם יש לו גיבוי לתמונות, האם ניתן לקבל את שירותיו גם להכנת BOOK, כמה אלבומים (מודפס ודיגיטאלי) כלולים בעסקה המוצעת על ידו, כמות ההגדלות, שירותי עריכת תמונות ועוד.
  3. אל תשאירו שום שאלה ללא תשובה. בקשו לראות תמונות בשני הפורמטים- אנלוגי ודיגיטאלי, כדי להיווכח באיכות העבודה של הצלם.
  4. טוב מראה עיניים ובתחום זה הוא הכרחי. חשוב לראות תיק עבודות של הצלם הפוטנציאלי.
  5. רצוי לראות את הצלם וצוותו באירוע מהסוג שאתם מתכננים, כדי להתרשם מאופן עבודתו, מהקשר שהוא יוצר במהלך האירוע עם החתן והכלה והמענה שהוא נותן להם 'תוך כדי תנועה', האם מדובר בצלם שיודע לזהות רגעים מרגשים במהלך האירוע וללכוד אותם במצלמתו. האם נוכחותו משרה רוגע וביטחון, האם הוא חביב לאורחים ומשתף פעולה.
  6. חשוב ומומלץ לעגן את כל ההסכמות בחוזה חתום, הואיל ומדובר כאן בעסקה לכל דבר ועניין. הסכם לא מותיר דברים עמומים ובאוויר. חשוב להסכים מראש על כמוץ התמונות, האם השירות כולל מגנטים, כמה תמונות ייערכו בעריכת ליטוש ועוד).
  7. חשוב להסכים כי מי שנפגשתם וחתמתם עמו על החוזה הוא יהיה האחראי על התמונות וכי כל מי שהוא מעסיק הוא צלם מקצועי ומנוסה. אתם ודאי לא יכולים להרשות ולהסכים כי מתלמדים יהיו מי שיופקדו על צילום האירוע שלכם.
  8. צילום אירועים הוא השירות החשוב ביותר בהם, היות שהם הזיכרון והמזכרת מהם. למקצועיות הצלם יש השפעה על איכות התמונות ולאיכות התמונות יש השפעה על עצמת הרגש של הזיכרון. לכן אסור להתפשר בנושא זה על צלם לא מקצועי ולא מנוסה.
  9. יש ספקי שירות רבים בתחום צילום אירועים. חשוב לערוך סקר שוק ולקבל מושג על אודות סדר הגודל של המחירים הרווחים.

     10.קבעו לוח זמנים לקבלת התמונות.

צילום שמזכיר נשכחות

מי מכם שהתמונות היחידות ששמורות אצלם הן תמונות  בשחור-לבן המצהיבות בשוליהן, הדוהות באלבומים שספק אם ייפתחו אי פעם, ודאי מתפלאים (מקנאים?) להיווכח כיצד התפתחה בשנים האחרונות טכנולוגיית הצילום, כיצד מאפשרים הציוד המתקדם והמתוחכם (לרבות רחפנים) והטכניקות השונות להפיק תמונות – סטילס ווידאו- באיכות מדהימה. אין ספק כי נכון וחשוב לבחון את פוטנציאל השירות על פי הציוד המצוי ברשות מי שעוסק בתחום צילום אירועים אבל יש דברים שאי אפשר להסיק בהכרח רק על פיו ולכן חשוב ביותר לראות את תיק העבודות ולהתרשם על פי התוצר המוגמר, על פי מבחן התוצאה.

אתם עתידים להוציא לא מעט כסף (בלשון המעטה) על הצילום לכן טבעי לחלוטין שתרצו לבחון בקפידה את מי שאמור לספק לכם שירות זה. קשה להפריז בחשיבות הערך הרגשי של צילום חתונה, לדוגמה, ערך שמתעצם ככל שחולפות השנים. כאשר ייוולדו לחתן ולכלה ההדורים והנרגשים העומדים תחת החופה ילדים, קל וחומר נכדים, עיניהם ודאי יוצפו דמעות כאשר הם יראו להם את אבא ואימא ומאוחר יותר את סבא וסבתא כשהיו צעירים ויפים, אי אז בשנים.

צילום אירועים הוא שילוב של צילום תיעודי עם צילום אמנותי

יש אירועים, חתונה היא ראש וראשון בהם, שהתמונות מהן נושאות מטען רגשי, לכן ככל שעינו של הצלם רגישה ויצירתית, כך ישתקפו תכונות אלה בתמונות.

אם אתם מכבדים את הכסף שלכם ונוהגים בו בשיקול דעת – ודאי תייחסו חשיבות לבחירה שקולה של ספק שירות צילום אירועים, ולו רק כדי שתהיו סמוכים ובטוחים כי השקעתם זמן ומאמץ למיצוי הסיכוי לבחור צלם אירועים מנוסה, מאומן ומיומן בצילום אירועים בכלל ובצילום אירוע מהסוג שאותו אתם מתכננים, בשעה טובה ובמזל טוב, בפרט.

סגירת תפריט
Call Now Button