צילומי בתים במרכז
צילום בתים בצפון תל אביב
צילום אדריכלות פנים
צילום פנים
צילום בתים
צילום בתים מקצועי
צילום בתים בהרצליה

ברוכים הבאים אל אחד מתחומי הצילום החשובים, המאתגרים והחשובים ביותר- צילום בתים.

צילום בתים הוא שילוב של צילום אדריכלות עם צילום אמנותי. צילום בתים נדרש הן על ידי לקוחות פרטיים שרוצים לחשוף את הבית שלכם בפני קונים או שוכרים פוטנציאליים והן לחברות נדל"ן המציגות בתים לאותן מטרות. צילום בתים מקצועי ואיכותי מאפשר לייצר פתרונות ויזואליים מיטביים, המחדדים ומבליטים את ייחודו של הנכס ובכך מגבירים את הסיכוי לרכישת עסקה בו. צילום בתים נדרש לא אחת על ידי מי שרוצים לתעד ולשמר בתים לדורות.

צילום סטילס שיווקי של בתים, ברזולוציה גבוהה מהווה אמצעי לכל מטרה: פרסם, שיווק, ייצוד ותיעוד.  צילום מקצועי מאפשר קבלת מוצר מוגמר באיכות הנדרשת והמצופה. לשם כך מסתייעים הצלמים בציוד אווירי כגון רחפן המאפשר ליצור הדמיות בתלת ממד, בכלים ובטכניקות של עריכה מתקדמת להעשרת האפקט ולהעצמתו. הצילום מתבצע בשילוב תאורה מקצועית.

צילומי אוויר מורשים בחוק. שימוש ברחפן לצורך צילום בתים מאשר חשיפה של כל הממדים שלהם. האפשרות לשלוט על ביצועיו של הרחפן  באמצעות שליטה מרחוק ובקרת איכות און ליין, מהווה ערובה לקבלת צילום שימחיש את הבית באופן הנדרש והמצופה.

מידול הבית בתלת ממד נדרש גם לצורך מעקב אחרי שלבי בנייה כחלק מהפיקוח השוטף עליו, אם על פי דרישת הלקוח ואם על פי צורך אחר.

צילום בתים ואדריכלות
צילום עיצוב פנים

צילום בתים על פי מטרת הצילום

טכנולוגיית הצילום ומגוון הטכניקות שבהן הוא מתבצע מאפשרות התאמה מיטבית של סוג הצילום ואופן ביצועו על פי מטרתו: מי שרוצה, לדוגמה, צילום בית רק לתיעוד אישי, למזכרת, ודאי לא יידרש לרחפן, אבל לעומתו- חברה נדל"נית שמתבקשת לשווק את הנכסים שברשותה ללקוחות פוטנציאליים ודאי תרצה להציג אותם בכל הדרם וייתכן כי לשם כך כן יידרש רחפן.

צילום בתים שונה באופן מהותי מצילום בני אדם. דומם לעומת חי. הבית הוא נתון. ניתן לצלם אותו כפי שהוא. לא ניתן לשנות את מיקומו ואת המנח שלו. יש בזה גם יתרון וגם חיסרון.

אם אתם נדרשים לצלם בית למטרת חשיפתו לרוכשים או לשוכרים פוטנציאליים, חשוב לבצע אותו באופן המקצועי ביותר. על תחסכו במשאב המקצועי החשוב ביותר. כדי להפיק תועלת יש להשקיע בעלות. צילום איכותי, אשר יחשוף ויציג את הבית באופן  שיניע רוכשים או שוכרים פוטנציאליים לבצע אתכם עסקה, יתברר לכם כהחלטה מושכלת ומשתלמת ביותר.

אם אתם מחפשים צלם בתים חשוב שתבררו ותערכו סקר שוק יסודי. חשוב שתבדקו מה היא ההתמחות של הצלם- איזה סוגי בתים הוא מרבה לצלם ומה הן מטרות הצילום.  יש הבדל בין צילום בית לצרכי שיווקו, מה שיאפשר עריכה של התמונות כדי לייפותו ולהעצים את האפקט החזותי שלו לבין צילום של תיעודו, באופן שבו נכון וראוי לצלמו As Is.

צילום בתים אמנותי

צילומי בתים אמנותיים הם יצירה לכל דבר. בתים שנועדו לשימור, האוצרים בתוכם חיים שלמים, משדרים לעיני הצופים בהם אווירה, מעוררים זיכרונות וגעגועים, מטעימים בטעמם של עולמות וזמנים רחוקים. צילום בתים בשחור לבן מעבירים לצופים תחושה שהם חווים נוסטלגיה.

מסע בין בתים

בתים מספרים סיפורים- של תקופות, של אנשים. הם מהווים בבואה של גלי הגאות והשפל בהיסטוריה האנושית. יש בתים שמשקפים עושר מנקר עיניים ויש בתים המשקפים עוני ועליבות מחפירים. יש צלמים שעורכים מסעות צילום אנתרופולוגיים. מעניין ומניע אותם  הקשר בין בתים לאנשים. מקובל להניח כי ביתו של אדם הוא מבצרו. יש מי שביתם  הוא מפלטם ומקלטם. יש מי שלא משנה להם מראה הבית, כי די להם בארבעה קירות, לעומתם יש מי שהבית עבורם הוא אחד מסמלי הסטטוס שלהם. חשוב להם להיחשב כמי שעושרם המופלג מאפשר להם להתגורר בבית מידות עצום ממדים.

 צילום בתים הוא אתגר והוא חוויה. הוא עבודה והוא בילוי.  הטכנולוגיה והטכניקה חוברים יחדיו עם האמנות והיצירתיות. בית הוא מושג טעון במשמעויות רבות. לכל אחד הוא אומר משהו אחר; עבור רבים הוא אכן חוף המבטחים שממנו יוצאים לדרך השגרתית- פחות או יותר- של החיים או להרפתקאותיהם, אבל יש גם לא מעט שעבורם בית הוא לא בהכרח המקום הזה. כל בית אוצר בתוכו סודות והצילום מנסה לגלותם. בכל בית צפון צופן והצילום הוא ניסיון לפענחו.

צילום בתים- חוץ ופנים

צילום בתים, עיניכם הקוראות עדות, הוא אתגר מקצועי ואמנותי גם יחד. בכל נישה של צילום תחום זה מזומן לצלם כר נרחב לבטא את יכולותיו ואת כשרונו. מי מכם שנזקקים לצלם בית יכולים למצוא צלמים המתמחים בכל סוג או בכל נישה בתחום זה. על מנת לוודא כי הבחירה שלכם היא בחירה מושכלת ונכונה, כנסו אל אתר האינטרנט ועל עמוד הפייסבוק העסקי של הצלם הפוטנציאלי, בדקו את תיק העבודות, בקשו המלצות, שאלו שאלות וקבלו את כל המידע החיוני והרזלוונטי לבחירה, אשר לאחר שתיווכחו במוצר ובמוצג המוגמר – תברכו עליה בלב שלם.

סגירת תפריט
Call Now Button