כי זה מה שאנחנו הכי אוהבים לעשות

צרו איתנו קשר

מה הלקוחות שלנו אומרים

להנציח את הרגע

דיל משתלם

צילומי סטודיו
צילומי מוצר קוסמטיקה
צילום תכשיטים
צילום מוצר בירה
צילום מוצר

צילום מוצרים מחייב שילוב של מיומנות ואמנות. לא בכדי נאמר טוב מראה עיניים, אלא שעל מנת לשוות למוצר מראה טוב ויפה יש להקפיד על איכות הצילום. אם אתם יצרנים של מוצרים- אתם ודאי זקוקים לצילום שלהם למטרות שיווקם בפלטפורמות שונות. ייתכן כי אתם רוצים לעשת סרטון. לשם כך אתם עשויים להיזקק לשירותי צילום מקצועיים. אם אתם עוסקים במכירה ובשיווק של בתים, אתם עשויים להיזקק, בין השאר, לצילומי רחפן. השוק מציע לכם מגוון בעלי מקצוע בתחום הצילום. מן הסתם לא תרצו לשכור שירות מצלם המתמחה בצילום אירועים אלא בצלם המתמחה בצילום מוצרים השוני בין סוגי הצילומים הוא גדול, והתכונות הנדרשות מהצלמים אף הן שונות.

מי צריך שירות צילום מוצרים?

בעלי עסקים רבים זקוקים לשירות חיוני זה לצורך פרזנטציה של המוצר בכנסים בתערוכות, בירידים בימי עיון על אמצעי שיווק שונים ומגוונים כגון: ברושורים, חוברות, שלטי חוצות, סטנדים ועוד. צילום ברזולוציית צבע איכותית מגביר את האפקט החזותי של המוצר ובכך מעצים את חשיבות הצילום כאמצעי שיווקי ראשון במעלה. צילום איכותי קובע את הרושם הראשוני. לפני שאנשים מתוודעים אל תכונות ומאפיינים של מוצרים, היתרונות והחסרונות הגלומים בהם, החוזקות והחולשות שלהם, נוצר ואף מתקבע אצלם הרושם הראשוני לגביהם. מכאן נובעת החשיבות המכרעת, הקריטית, של צילום מקצועי לעילא ולעילא.

מי שהאתר שלהם מהווה גם ואולי בעיקר חנות מוצרים מקוונת, נדרשים למאות ואולי אף לאלפי צילומים. הצילום מהווה חלק בלתי נפרד ולמעשה גורם מרכזי בחשיפת המוצר, שאליו נלווים שאר הפרטים: כגון המפרט הטכני והמחיר.

חנות מקוונת מלאה במוצרים מסוגים שונים. כל אחד מהם שונה זה מזה ולכל אחד מהם ייחוד ומאפיינים המזהים אותו, מבדלים ובעיקר ממתגים אותו כמוצר משובח שכדאי לרכוש אותו. צילום מוצרים איכותי ומשובח מצליח לתאר את הכדאיות והתועלת העשויים לצמוח למי שירכוש אותו ללא מלים. הצילום מתרגם את המילים ובה בעת הוא מייתר אותן.

צילום בסטודיו
צילום מוצרים
צילום מוצר מיקסר
צילום קוסמטיקה
צילומי מוצרים וקוסמטיקה

צילום מוצרים תחום רחב ביותר

צילום מוצרים הוא תחום רחב ביותר, היות שישנם אין-ספור מוצרים. יש מוצרים שעל מנת להציג את ייחודם נדרש לצלמם במקום מסוים, על רקע מסוים, על יד מוצרים אחרים, דומים או שונים, כדי לבדל ולייחד אותם. שיקולים שונים עומדים בבסיס צילום מוצרים וצלם מקצועי ישכיל לשקלל אותם יחד עם דרישות הלקוח וציפיותיו על מנת לספק לו את המענה הנדרש.

יש מוצרים כגון מוצרי מזון שבהם הצילום נועד לגרות, לעורר תיאבון, להניע לקנייה כאן ועכשיו. צילום מזון משובח אמור להעביר למי שנחשפים לתמונות את המרקם ואת הטעם. האתגר הניצב לפתחו של הצלם, כמו גם הדרישה והציפייה ממנו הם גבוהים ביותר. צילום תפריט, לדוגמה, הוא אחד השירותים החשובים ביותר שנזקקים לו בעלי מסעדות ובתי קפה. ככל שהצילום עסיסי ומגרה יותר, כך הוא מפעיל אצל מי שמסתכל בתפריט ומתלבט מה להזמין את בלוטת התיאבון והוא או היא מתבייתים על המאכל הזה…

צילום מוצרים מזמן אתגרים שונים: יש צילום שהוא טכני בעיקרו והוא מתמצה בצילום המוצר כפי שהוא. לעומתו- יש מוצרים, בעיקר כאלה שנועדו לרווחת אנשים, להנאתם ולפינוקם, שבהם הצילום אמור להעשיר את האובייקט בערך מוסף, אשר ייראה לעיני המביטים בצילום.  צילום מוצרים כאלה מחייב הפעלת חוש אמנותי ויצירתי.

צילום מוצרים תחום רחב ביותר

בעיקרו- צילום מוצרים הוא מעשה שיווקי מובהק. כאשר בעלי רשת חנויות נעליים מתכננים קמפיין, הם ודאי רוצים לפנות אל קהל יעד פוטנציאלי גדול ככל האפשר ועם זאת לפנות למי שאמורים להיות צרכנים טבעיים של סוג הנעליים המפורסם. לדוגמה- נעלי ספורט איכותיים ייראו בצילום איכותיים שבעתיים אם מי שינעל אותם בפרסומת הוא ספורטאי מפורסם. הסב-טקסט של הצילום הוא שגם לכך, הצרכן הפוטנציאלי, מגיעות נעלי הספורט האיכותיות והמשובחות ביותר.

דוגמה זו ממחישה את האפקט הפסיכולוגי, גלוי או סמוי, המובלע או מודגש בצילום.  כל צילום טוב הוא דו-שכבתי או דו- רבדי: יש בו הרובד הגלוי והרובד הסמוי הם משלימים ומעצימים זה את זה.

אם אתם זקוקים לשירות של צילום מוצרים אל תתפשרו: ערכו סקר שוק, הגיעו אל מספר ספקי שירות זה וכנסו אל האתר שלהם, עברו על תיק העבודות, סיירו בחנות המקוונת שבה מוצגים המוצרים שצילמו, קבלו מושג על אודות טווח המחירים, עברו בקפידה על כל הנתונים החשובים והרלוונטיים שעל פיהם תבחרו את הצלם שיענה על הדרישות ועל הציפיות שלכם.

על מנת לבחור צלם מוצרים מקצועי, מנוסה ומיומן אל תתעצלו: בדקו היטב מה מציע לכם השוק. קיימו פגישת היכרות פנים אל פנים עם מי מהמועמדים שנראה לכם, לאחר בירור ובדיקה, המתאים ביותר לספק לכם שירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר. דווקא משום שצילום שווה אלף מלים (וכל אחת מהן שקולה בזהב) אתם לא יכולים להתפשר ולהסתפק בפחות מהטוב ביותר. כשתראו את המוצר המוגמר אתם תודו לעצמכם ותברכו את עצמכם על ההתעקשות לבחור צלם אירועים מהשורה הראשונה.

סגירת תפריט
Call Now Button