צילומי הריון טבעי
צילומי הריון בפריחה
צילום הריון
צילומי הריון שרון
צילומי הריון שירן
צילומי הריון משפחתי

אנחנו מזמינים אותך לחוויה

קולאז' צלמים – הופכים את צילומי ההיריון לתעודה אנושית מרגשת.

הביטוי החזותי של ההיריון, עם הבעל ו/או בלעדיו מתעד את האינטימיות של הגוף בחשיפה מעודנת ומסוגננת שלו.

אנחנו יודעים עד כמה עמוק ומשמעותי הוא מעמד הצילום ולכן מייחסים חשיבות עליונה ליצירת אווירה, אשר תאפשר לאישה ולבן זוגה להרגיש חופשיים ומשוחררים, להחצין במידה הרצויה רגשות ולהביא לידי ביטוי בהבעת הפנים את ייחודו של המעמד, את חד פעמיותו של הרגע.

צילומי היריון מחייבים, כמובן, מקצועיות וניסיון, אבל יותר מכל הם מחייבים קשב לזולת בכלל ולנשים בהיריון בפרט,.
היכולת להבין את הדקויות שבין המלים הנאמרות, את השתיקות; למצות בתמונה אחת עולם ומלואו, קשת של רגשות, מנעד של תחושות.

קולאז' צלמים מתעדים בתבונה וברגישות את השינויים החלים בגוף האישה ובנפשה, את הרגשות העמוקים ביותר הצפים ומשתקפים בהבעת הפנים. צילומי הריון משלבים, יותר מאשר בכל סוג אחר של צילום, אומנות ואמנות.

נשמח ליצור את BOOK ההיריון שיזכיר לך ולמשפחה את החודשים המסעירים של חייך, שבהם היית מוצפת רגשות, חששות, ציפיות ותפילה אחת גדולה.

צילומי הריון
צילומי הריון נוגה
צילומי הריון במבצע

היריון הוא תקופה של שינויים -הורמונליים ורגשיים. תשעה ירחי לידה הם תשעה חודשים של השתנויות תכופות. זו תקופה מלווה ברגשות ובריגושים, מתיחויות, ציפיות, חלומות. משנות התשעים של המאה שעברה, ושל האלף שחלף, הולך ורווח צילומי הריון בקרב נשים רבות.

צילומי היריון הם צילומים טעונים ברגשות. יש להם ערך מוסף. הם עדות לתהליך שעוברת האם לעתיד.

לידה היא נזר הבריאה ואחד מפלאיה, ואף כי ילדים נולדים בכל רגע נתון בכל מקום בעולם, ואף שלכאורה מדובר בתהליך טבעי ומובן מאליו, בכל פעם כשראש של תינוק מגיח לאוויר העולם מתחולל נס הבריאה בפעם המי-סופר-כמה.

צילומי הריון הם מעין צילומי רנטגן במהופך. הם משקפים וממחישים את תהליך התפיחה של האישה.  יש מי שבוחרות לתעד את התהליך פעמים אחדות במשך ההיריון בעוד אחרות מסתפקות בסט צילומים אחד, כאשר הבטן תפוחה וההיריון נמצא בשלבים מתקדמים.

על פי רוב מדובר בנשים המצלמות. למין (מגדר) של המצלמת יש חשיבות רבה בשל האינטימיות הכרוכה בתהליך הצילום, שבו לובשת האישה ההריונית בגדים שונים,  פושטת אותם ולובשת אחרים, חושפת ונחשפת. צלמות המתמחות בצילום הריון רגישות וקשובות לצרכים, לרצונות, להעדפות, לציפיות ולכן מקיימות שיחת היכרות מקדימה, שבה הן מתוודעות אל עולמן הפנימי של הנשים ושל בן הזוג ואף מי מהילדים, במידה שהם בוחרים להצטרף לסט הצילומים. ההיכרות ההדדית חשובה ביותר ליצירת אווירה פתוחה, נעימה, משוחררת וזורמת.

צלמת מקצועית יודעת להביא לידי ביטוי את האסתטיקה של ההריון ולדעת ללכוד את ההבעה המיוחדת לאישה המצטלמת, לאופן שבו היא משוחחת עם גופה, מבליעה ומבליטה, מצניעה וחושפת, מגלה טפח ומסתירה טפחיים, מנהלת בנוכחות הצלמת ומול מצלמתה דיאלוג עם הגוף ועם הנפש שלה.

צילומי הריון מקצועיים
צילומי הריון בסטודיו
צילומי הריון יפים
צילומי הריון

צילומי הריון בסטודיו ובטבע

המיקום הרגיל והמועדף לקיום סט  צילומי הריון הוא הסטודיו של הצלמת. שם היא יוצרת אווירה באמצעות מוסיקת רגע נעימה, תאורה הולמת, ומציעה קולקציית תלבושות המיועדות לאישה ההרה שבאה להצטלם ולעשות BOOK. אחד היתרונות המובהקים של צילום היריון בסטודיו הוא ביכולת לביים אותו באופן מסודר, סבלני, ולדייק עד דק את הלבוש ההולם, את התנוחה הרצויה וכל זאת באווירה רגועה ואינטימית- עם בן הזוג או בלעדיו. או גם וגם. בסטודיו ניתן לצלם על רקע רקעים שונים ומגוונים, כמו גם עם אביזרים שונים שאותם יכולה כמובן האישה להביא מהבית.

מיקום נוסף, המעניק ערך מוסף, הוא במקומות שונים בחיק הטבע. דווקא הניגוד לכאורה בין הגוף העגול והחלק ובין הטבע שיש בו צמחייה או ים וחופו, הר או גיא, עצים או שדות מעשיר ומעצים את הצילום וטוען אותו ביופי מיוחד.  צילום הריון בחיק הטבע מאפשר לנצל את זריחת השמש או שקיעתה כרקע מושלם לצילום.

הייחוד של צילומי הריון

צילום הריון הוא צילום אמנותי שבו ה"אובייקט" הוא לא דומם בטבע אלא אדם חי- אישה בהיריון. כדי ליצור תמונות חזקות, הטבועות בחותם האישי המובהק והייחודי של האישה המצולמת, על הצלמת לעבוד קשה ובעיקר, לדעת לגרום לאישה להרגיש פתוחה ובטוחה מספיק כדי להשתחרר ולשחרר עצמה מכבלי החששות והספקות ולאפשר לעצמה להביא לידי ביטוי את הרגשות המבעבעים בה, את המיניות הכבושה בה, לקרוא דרור לציפיותיה, לחלומותיה ולאפשר לצלמת לבטא אותם בתמונה אחת ששווה אלף מילים ולמעשה מייתרת כל מלה.

כמו צלם טבע המסוגל להמתין בסבלנות רבה, כדי ללכוד בעדשת מצלמתו רגע חמקמק שעובר כהרף עין ובכך להקפיא אותו ולהנציחו, כך גם הצלמת המתמחה בצילום הריון, אבל בשינוי מהותי: כדי ליצור את הרגע היחיד והמיוחד הזה עליה לביים אותו יחד עם המצולמת. גם לכך נדרשת סבלנות רבה. לכן כה חשוב ליצור אווירה פתוחה, רגועה, ללא לחצים וללא אילוצים, ולהפוך את הסטודיו את חיק הטבע שבו נערכים הצילומים לאזור נוחות ואת זמן הצילומים- לזמן איכות.

צילומי הריון – צילומי טרום לידה

 יש לא מעט (בלשון המעטה) נשים, אשר צילומי הריון מהווים עבורם חוויה עוצמתית מרגשת ביותר. הן חוות במהלכם תהליך של היפתחות. יש מי שהצילומים מציפים בהם רגשות ו… דמעות. צילומי טרום לידה עבור נשים מהוויים חלק מההכנה ללידה עם רצון לנצור בזיכרון לא רק את הלידה עצמה אלא את התהליך שקדם לה והבשיל אותה.

צילומים ייחודיים אלה הן מזכרת מרגשת במיוחד לא רק להורים של התינוק הצפוי להיוולד אלא גם לתינוק עצמו, כשיגדל ויבין שהוא זה שגרם ל"בליטה"- במירכאות או בלעדיהן – בבטן של אימא.

צילומי הריון הם מתנה נהדרת, יפה ומרגשת, בעיקר לאם ההריונית אבל לכל המשפחה, לרבות לתינוק שעתיד להיוולד. BOOK צילומי ההריון עשוי להחזיר את האישה לתקופה הרת גורל, תרתי משמע, בחייה, שבה חרדה כל העת לשלום העובר והחזיקה לו אצבעות שייוולד שלם ומתוק, לתקופה שבה עברה וחוותה שינויים בתחומים רבים בחייה, תקופה של רגשות עזים, של ציפייה דרוכה, חששות ופחדים, תקוות ותפילות. כמה יפה וכמה מרגש כי כל אלה תועדו במבחר תמונות של צלמת המתמחה בצילומי הריון.

סגירת תפריט
Call Now Button