צילומי ילדים בנוף
צילומי ילדים בכותנה
צילומי ילדים מקצועיים
צילומי ילדים קיבוץ
צילומי ילדים נופר
צילומי ילדים

צילומי ילדים

צילומי ילדים הם הצילומים היותר מרגשים שקיימים. ילדים מעוררים רגשות חום, רוך וחמלה.  בכל מבוגר נשאר, חבוי ומוסתר, ילד קטן, הילד שהוא היה פעם. ילדים אוהבים להצטלם ו"לעשות פוזות" למצלמה, אבל יש יופי וקסם מיוחדים דווקא כאשר מצלמים אותם בהיסח הדעת, כשהם נתונים ומרוכזים בפעילות שלהם, קשובים ומרוכזים לקול הפנימי שלהם, מרעידים את מיתריו בהתנהגותם הטבעית, הספונטנית.

מה שיפה במיוחד ונוגע ללב בתמונות של ילדים, אלה הם התום והטוהר הניבטים מהן. ניתן לבצע צילומי ילדים בביתכם, בלוקיישנים שונים בחיק הטבע, בסטודיו מקצועי ועוד. מטרת הצילום עשויה לקבוע את מיקומו ואת המחיר שתבחרו לשלם עליו בהינתן עלויותיו.

יש ילדים שהוריהם רוצים (או נדרשים על ידי ילדיהם) להכין להם BOOK באופן טבעי עולה הצורך ביצירת קשר עם צלם או צלמת מקצועיים המתמחים בצילומי תינוקות וילדים. כאשר התמונות הן בעיקר לצרכי ייצוג ושיווק, יש חשיבות מכרעת ליכולת העיבוד והעריכה של הצלם. באמצעות עריכה, עיבוד וליטוש ניתן לקבל תמונות שבהן לא ייראו פצעים, שריטות, אבעבועות וחטטים, יועלמו הלכלוכים ויודגשו הצבעים.

לעומת זאת, יש דווקא מי שרוצים שהתמונות ייראו טבעיות לחלוטין, כאלה הלוכדות ומשקפות את הילדים כפי שהם, טבעיים לחלוטין, בסביבתם הטבעית, בתנועתם הטבעית, בחיוכם הטבעי, בשמחת חייהם הטבעית.

נישה ייחודיות בתחום צילומי ילדים הם צילומי תינוקות (ניו בורן)  יש נשים המתמחות בתחום זה ואשר התמונות שהן מצלמות הן יצירות אמנות מרגשות. תוכלו למצוא אותן בחיפוש פשוט ומהיר באתר גוגל.

צילומי ילדים
צילומי ילדים אורן
צילומי ילדים ואמא
צילומי ילדים איילת
צילומי ילדים גלית

צילומי ילדים באירועים

אם אתם מזמינים צלם לאירוע שהילד עומד במרכזו, ודאי קיימת אצלו או אצלה ציפייה לצילומים רבים, לרבות צילומים ב- BOOK המקדם את פני המוזמנים לאירוע. איכות התמונות בו צריכה ומצופה להיות ברמה הגבוהה ביותר, שבה נראה הילד או הילדה המצולמים בהופעה מכובדת, יפה, ייצוגית ומרגשת.

יש מי שיוצאים מהכלל: ילדים ביישניים הנרתעים מהמצלמה. ייתכן כי יידרשו מאמצי שכנוע על מנת להניא אותם מסירובם להצטלם. חשוב לתת להם את הזמן שהם זקוקים לו כדי להסכים לשתף פעולה עם הצלם או הצלמת. צילום לא יכול להיעשות באילוץ ובכפייה. הוא אקט רצוני לחלוטין. חשוב להבין גם את נפשם של ילדים אשק בניגוד לחבריהם לא אוהבים לעמוד בקדמת הבמה ולהתבלט, גם כאשר האירוע הוא שלהם ולכבודם.

 על מנת לקבל תמונות טובות ויפות של ילדים חשוב להיערך לקראת הצילום ולזכות לשיתוף פעולה מלא עמם. זה מתאפשר בדרך כלל על ידי יצירת אווירה רגועה, פתוחה, תוך מתן חופש בחירה מלא לילד או לילדה לבחור כמה וכיצד להצטלם. חשוב שהם יתפסו את הצילום כמתנה וכמזכרת לעצמם ולאחרים.

על מנת לדייק ככל שניתן את הבחירה שלכם במי שמתמחים בנישה של צילום ילדים, חשוב ומומלץ להתוודע אל צלמים שזה תחום התמחותם ובו הם רכשו ניסיון ומיומנות. כנסו לאתרים של צלמי ילדים, היחשפו לעבודות שלהם בסטודיו ובטבע, קראו המלצות עליהם. היסודיים והסבלניים שבכם ירצו, כמשוער, לראות אותם בשעת עבודתם, כדי להיווכח במו עיניהם בקשר ובאווירה שנוצרים במהלך הצילומים. ככל שהצלם או הצלמת מוצאים דרך גישה אל לב הילד המצולם, כך גובר הסיכוי לשיתוף פעולה מצדו ולקבלת תמונות טובות ואיכותיות יותר.

 סט צילומים בסטודיו שנמשך כשעה, ומאפשר לילדם להסתייע בכל האביזרים בו, לקבל עד 100 תמונות בעיבוד בסיסי על דיסק, לרבות כ- 10תמונות מעובדות בתכנת פוטושופ שמקציעה ומלטשת את התמונה, מספר תמונות מוגדלות ותמונה מוגדלת על מגנט עשויה לעלות לכם כ- 950 ₪ ואילו חבילת צילומי ילדים בחיק הטבע עשויה להגיע לכ- 1300 ₪. זה, פחות או יותר, סדר הגודל של מחיר צילומי ילדים, אבל מובן כי תוכלו למצוא מחירים נמוכים ו/או גבוהים יותר.

גילוי נאות: כשאני הייתי ילד, וזה היה מזמן, צולמנו רק בשחור- לבן. טרם הומצאה אז מצלמה שמצלמת בצבעים. עד היום שמורים עמי אלבומים שבהם אנחנו, ילדי חברת הילדים בקיבוץ, עומדים בשורה חזיתית, הבנים מסורקים עם שביל בצד והבנות בזנבות סוסים כרוכים בגומי, מחייכים על פי הנחיית הצלם החובב, חבר קיבוץ אף הוא, בתמונות הממחישות ומדגישות את הצייתנות המחולטת שלנו.  דווקא תמונת אלה, כפי שמתברר לי גם כיום, הן התמונות שמרגשות יותר מתמונות שצולמו במצלמות משוכללות, בהפרדת צבעים, ברזולוציה מושלמת.

הערך הרגשי של צילומי משפחה ילדים אינו נובע בהכרח מאיכות הצילום או מטכניקה ייחודית, משימוש באביזרי צילום חדשניים ובהשקעה כספית ניכרת, אלא מהיכולת שלו לעורר זיכרונות וריגושים, מה שעושות בהצלחה יתרה התמונות מפעם, הפשוטות, האפורות, אלה שדהו והיטשטשו עם הזמן אבל עדיין משמרות אותו באפן שיש בו כדי לעורר זיכרונות וגעגועים לימים הרחוקים ההם.

בשורה התחתונה: אם אתם מחפשים צלם המתמחה בסוד מיוחד זה- צילומי ילדים מוצע לכם מבחר גדול של ספקי שירות מקצועיים שיודעים להפיק מהצילום את הערך המוסף שלו- את היכולת לשקף בתמונות גם ואולי בעיקר את עולמם הפנימי העשיר של הילדים

סגירת תפריט
Call Now Button