צילומי משפחה ובעלי חיים
צילומי משפחה בים
צילומי משפחה

לכל משפחה יש סוד- גלוי או סמוי. לכל משפחה יש קוד- מוצפן או מפוענח. צילומי משפחה מחייבים צלם מקצועי לשילוב של תבונה ורגישות, יכולת "לשחק" בין גילוי לכיסוי, בין פירוש לבין מדרש. צילום משפחה מושלם, כפי שאנחנו, קולאז' צילומים, מחויבים לו, מוציאים מאתנו את המיטב- כפי שתוכלו להתרשם במו עיניכם.

בעדשותיהן המשוכללות של הצלמים שלנו והודות לשליטתם המוחלטת באפשרויות הצילום הגלומות בהן, והודות לעין רגישה הרואה גם את מה שנסתר וסמוי מעיניהם של מי שאינם צלמים- מתועדת ומונצחת משפחה.

יותר מכל סוג אחר של צילום- צילומי משפחה הם, במהותם, דו- שיח, במילים או בלעדיהן, בין הצלם למושאי צילומו. האפשרות לביים את הצילום וליצור את המעמד ואת ההבעות המבוקשות מזה כמו גם מתן חופש הפעולה לצלם לתפוס באופן ספונטני את האופן שבו באים לידי ביטוי היחסים בתוך המשפחה, מאפשרים ליצור מבחר עשיר של תמונות המספרות ללא מלים את סיפור המשפחה.

קולאז' צילומים יצלמו את המשפחה שלכם ויפיקו עבורכם אלבום מרשים ומרגש.

מתנה לכל אירוע ושמחה - צילומי משפחה

צילומים של משפחה
צילומי משפחה
צילומי ילדים

גבירותיי ורבותיי – מהפך!  בשנים האחרונות צילומי משפחה עוברים שינוי מהפכני: מאחר שכל אחד מבני המשפחה ומבנותיה מחזיק ברשותו טלפון נייד, ובו, כמובן, מצלמה- כולם מצלמים את כולם. הנגישות והזמינות המלאים והמוחלטים של אמצעי הצילום האולטימטיביים מאפשרים לצלם בכל מקום וכל זמן. איכות? זו שאלה אחרת…

גם בעידן הסלולאר קיים ביקוש לצילומי איכות שאותם מבצעים צלמים מקצועיים. צילומי משפחה בסטודיו או בטבע מאפשרים ליצור בוק משפחתי מרגש, מרשים ועצמתי, שמהווה מזכרת לשנים רבות. צילומי משפחה מאפשרים לתעד ולהנציח אותה בזמן נתון, ליצור רצף צילומי על פני השנים ובכך להקפיא את הזמן מצד אחד ולאפשר להבחין בשינויים שהוא מעולל ומחולל וטובע את חותמם על כל אחד מבני המשפחה.

צילומי משפחה נופשים
צילומי משפחה
צילום משפחות
משפחה צילומי איכות
צילומי ממשפחה

צילום משפחתי מהווה תיעוד בעל ערך רגשי לכל המשפחה.  כאשר משפחה מתכנסת לצילום משותף בסטודיו ניתן להעשיר ולהעצים את המעמד באביזרים שונים, בתאורה מקצועית, בהעמדה  מסודרת, המאפשרת ליצור רצף של תמונות מוקפדות וערוכות היטב.

צילום מקצועי שמתבצע על ידי צלם או צלמת המתמחים בצילומי סטודיו מושקעים מאפשר לחשוף בתמונות את הקשרים החמים, העמוקים וההדוקים שבתוכה ובכך לטעון את הצילום בערך מוסף ייחודי, בעצמה רגשית, באופן המציג את המשפחה כתא החברתי הבסיסי והחשוב ביותר.

צילום משפחתי שבו נראית כל המשפחה הוא הזדמנות התכנס ולחוות את החוויה שמזמנת השהייה המשותפת. בעת הצילומים מתקיים, כצפוי, תהליך של הידברות, התקרבות, של תחושת קיומו של מכנה משותף חזק.

צילום משפחתי מאפשר לבלות זמן איכות. צילום כזה יכול להיעשות כחלק מיום כיף וגיבוש משפחתי – בתחילתו, בעיצומו או בסיומו. הוא מתאים כמתנת יום הולדת, כמזכרת למי מבני המשפחה שנוסע לחוץ לארץ לתקופה ממושכת ועוד.

צילומי משפחה – מתנה שאינה מתכלה

צילום מקפיא זמן. מקפיא מצב. הוא חושף רגע בחיים שבו משפחה מכונסת יחדיו. עם הזמן יחולו שינויים על כל אחד מהמצולמים, אבל הכול ייזכרו במקום ובזמן שבו צולם הצילום ואת החוויה שחוו בו. ייתכן כי המשפחה לא מתכנסת יחדיו לעתים קרובות, והצילום יזכיר לה את "הפעם ההיא" שבו היא התכנסה לצילום.

צילום משפחתי לא אמור להיות בהכרח צילום ייצוגי, אבל סביר להניח כי הכול רוצי להיראות בו במיטבם- רגועים, נינוחים, קרובים זה לזה, חמים איש לרעהו. צלמי משפחה מיומנים, הניחנים ברגישות אנושית ואמנותית, ערים לניואנסים הקטנים, לדקויות, לאווירה- יודעים להפיק, לזקק ולמצות מהתמונות את הייחוד המשפחתי. מדובר בתהליך. צילום משפחתי טוב ואיכותי מחייב קשב וריכוז, סבלנות, נכונות להיעמד או לשבת מול המצלמה עוד ועוד, עד שיילכד הרגע הנכון, המדויק, המתוזמן, אשר יאפשר לצלם את התמונה היפה, המושלמת, האולטימטיבית.

 היתרון של קביעת מקום ומועד (מבעוד מועד) לצילומי משפחה מאפשר להיערך לקראתם כראוי וכרצוי. להתלבש היטב, להתאפר, להגיע רגועים. כאשר מבצעים סט צילומים אפשר ליצור BOOK מודפס ודיגיטאלי שאותו ניתן לשמור בעותק אחד או בכמה עותקים במקום בטוח, שבו הוא יהיה מוגן מפני כל נזק.

צילומי משפחה חובבנים לעומת צילום משפחה מקצועי

עם כל היתרונות, והם רבים, של מצלמות הסלולאר הקבועות במכשיר של הטלפונים הניידים האישיים, ובהם האפשרות להעביר תמונות ולשתף בהן מעכשיו לעכשיו, אין תחליף לצילום מקצועי, מושקע ומוקפד, המתבצע בסטודיו שמציע ומזמן שפע של רקעים ואביזרים המעשירים את התמונה ובתוך כך מעצימים את האפקט החזותי שלה.

ייתכן ובהחלט סביר להניח, כי צילום משפחתי עם ילדים קטנים לא יהיה פשוט וכי תידרש סבלנות רבה על מנת להרגיע ו"לביית" אותם, כדי שאפשר יהיה לצלם את המשפחה כולה. מסיבה זו רצוי ומומלץ להביא מהבית אביזרים שונים שיתנו להם תחושה וביטחון של בית, ובהם הבובות ו/או משחקים ופריטי לבוש שהם אוהבים. לגיטימי בהחלט להבטיח להם צ'ופר שהם אוהבים לאחר הצילום.

בכל משפחה סביר שיהיו מי שלא יאהבו להצטלם ואף יירתעו מהמצלמה. אם חשוב לכם שהתמונה תכלול גם את הסרבנים יש מקום וטעם לנסות להסביר להם את החשיבות ואת הערך של צירופם לצילום וכי המשפחה תיראה חסרה בלעדיהם. צילום משפחתי אמור להיעשות כאמור ברוגע ובשלווה, בשמחה, מתוך תחושה כי זו מתנה שהמשפחה מעניקה לעצמה עם סיבה רשמית (מאורע משמח כל שהוא) או בלעדיה (פשוט צילומים איכותיים למזכרת).

תזכרו את הרגעים הקסומים של הצילומים

שנים יעברו ואתם תסתכלו בצילומים. הם יעוררו בכם מחשבות, זיכרונות, געגועים למי שהייתם אי אז בשנים. אם תביטו בתמונות ותערכו בינכם לבין עצמכם ואולי אף בקול רם, יחד עם עוד בני משפחה, חשבון נפש- מה השתנה מאז ועד היום, בין מי שהייתם לפנים ובין מי שאתם כיום. רגעי הצילומים הם רגעי קסם מזוקק של חום ואהבה. כל המשפחה יחד. זה לא מובן מאליו. לא כל המשפחות רוצות או מסוגלות להתכנס לסט של צילומים. תזכרו את הרגעים החמים האלה, המלאים אהבה וחמלה, טובים ויפים מהם ספק אם יישנו בתולדות המשפחה.
מי יודע, אולי הצילום המשפחתי הבא שלכם יהיה רק בצילום אירוע החתונה של הבן או הבת. 

סגירת תפריט
Call Now Button