צילומים של תינוקות
צילומי תינוקות בסטודיו
צילומי תינוקות משפחתיים
צילום תינוקת אפרת
צילומי תינוקות

תינוק בא לעולם- זעיר ומתוק. אתם, ההורים, ודאי רוצים לנצור בזיכרונכם את השבועות/חודשים הראשונים לחייו. לתעד את הקסם ואת המתיקות שהוא מגלם אותם. צילום מקצועי של התינוק שלכם ודאי יהווה עבורכם, הוריו, חוויה עזה בעלת ערך רגשי רב. בצילום מקצועי ניתן לבטא גם את הרגשות החמים, את הקשר החזק וההדוק, הסימביוטי, בין האם לתינוק, את הוויה ואת החוויה המשפחתית, שמתעשרת ומתעצמת עם בואו של תינוק לעולם, ודאי כאשר מדובר בילד שהפך את הזוג להורים.

צילומי תינוקות עם הוריהם ובלעדיהם

הרך הנולד הוא לא רק חסר ישע אלא זקוק לתמיכה פיזית בכל תנוחה שהוא מצוי בה, ודאי להחלפת תנוחות. בשבועות ובחודשים האחרונים מומלץ לבצע צילומי תינוקות יחד עם הוריהם, בין השאר משום שתינוקות מתקשים לשכב על הבטן ולהחזיק את ראשם באופן יציב, לכן הם מתעייפים מהר. צילום עם ההורים מאפשר לייצר תמונה אינטימית, שבה התינוק  מכורבל בין חיקם של שני ההורים.

צילומי משפחה ותינוקות בסטודיו מקצועי מאפשר ליצור רקעים שונים ומגוונים לתמונות, להלביש את התינוק באביזרים שונים כגון כובע וצעיף. ככל שהתינוק גדול יותר כך ניתן לצלם אותו לבדו.

חשוב לבצע את הצילומים במקום שבו יכול התינוק לחוש חום וביטחון. כשהוא שבע ורגוע. לכן יש חשיבות לקשר בין הצלמת ובין התינוק והוריו, כימיה שנוצרת ונרקמת בינהם.

צילומי תינוקות יחודיים
צילומי תינוקות
צילומי תינוקות
צילומי תינוקות עם חיות
צילומי תינוקות בתל אביב

צילומי תינוקות בחיק הטבע

ניתן להעשיר ולהעצים את האפקט החזותי של הצילומים אם וכאשר הם מתבצעים בחיק הטבע. מובן שיש לבצעם כשמזג האוויר נוח. שילוב של לוקיישנים- בסטודיו ובטבע יכול לייצר סט תמונות מגוון יותר, עשיר יותר ולכן גם מעניין יותר. מובן כי ההחלטה על כך מסורה כולה בידי ההורים. התינוק הוא המתנה היקרה ביותר שעשי הטבע להעניק להוריו. צילומו בטבע עצמו מהווה ערך מוסף רגשי וחווייתי במיוחד. החי על רקע הדומם מהווה ניגוד משלים היוצר בשילובו תמונה עצמתית.

?מה רצוי להביא לצילומים

על מנת לספק ולהעניק לתינוק תחושה של בית רצוי ומומלץ מאוד לבוא אל מעמד הצילום עם כל הציוד שהוא עשוי להיזקק לו: מוצצים, טיטולים, בקבוק להאכלה, בגדים להחלפה, בובות ומשחקים שהוא אוהב, לרבות הטובים והיפים שבבגדיו.

לפני שבאים חשוב להסכים ולסכם על מה שאתם, ההורים, אמורים לקבל בסוף הצילומים: כמות התמונות, איכותן, צרובות על דיסק, תמונות צבע ותמונות שחור לבן, כמות ההגדלות, תעריף לתמונות של התינוק לבדו ותעריף לתמונות עם מי מההורים או עם שניהם וכל מה שחשוב לכם לדעת מראש.

לבד מהתמונות האיכותיות שמקבלים ההורים, הם יכולים ליהנות גם מסרטון שהם עצמם יכולים לצלם במעמד הצילומים ובכך לחוות את החוויה כתהליך מתמשך. על פי רוב, מאחר שמדובר בתינוק, סביר להניח כי הצילום לא יכול להימשך שעות- שעה וחצי לכל היותר. זה ודאי פרק זמן מספיק לצלם בו מספר רב של תמונות, שמתוכן ניתן יהיה לבחור את המוצלחות ביותר.

מזכרת שנשארת

כתב המשורר (אלתרמן) "גם למראה נושן יש רגע של הולדת". אבל אין רגע מרגש יותר מאשר הולדת של תינוק, שהוא המהות והתמצית של המושג הולדת. אין ספק כי צילומי תינוקות מאפשרים ומזמנים להורים להשתתף ביצירתה של חוויה ייחודית וליהנות מתיעודה על ידי בעלת מקצוע מנוסה, מאומנת בסוג זה של צילום.

 לא דומה צילום מזדמן במכשיר הטלפון לצילום מקצועי המתבצע על ידי צלמת שיודעת להפיק את המיטב ממעמד הצילום ולצקת בו ערך מוסף. גם איכות התמונות המתקבלות היא הרבה יותר טובה. צילום מושקע הוא מתנה נהדרת מזכרת שנשארת. זו מתנה שאתם, ההורים, מעניקים לתינוק ולעצמכם.

צלמת תינוקות רגישה יודעת לבטא בצילומיה את האהבה שהיא חשה כלפי התינוק עם אסתטיקה מעודנת. צילומים המשקפים רוך, עדנה וחמלה הם מוצר שאי אפשר להפריז בתיאור הריגוש שהוא גורם להורים הצופים בהם.  צלמת מקצועית יודעת ללכוד את התינוק גם בתנועות הבלתי רצוניות שלו וגם כאשר ניתן להניחו בתנוחה מבוימת. מובן מאליו כי צילום תינוקות מחייב את הצלמת לגלות סבלנות רבה ולהיות דרוכה לכל ניואנס בהתנהגותו.

אין מחיר לעלות צילומי תינוקות...

מחיר חבילת צילומים עשוי לנוע בין 500 ל- 1000 ₪ ואף יותר. רצוי ומומלץ, כמובן, להסכים מראש על המחיק ועל התמורה שתינתן בגינו. כל הורה יגיד שערך תמונות של ילדו לא יסולא בפז (אף שהוא ייאמד בכסף…) בעוד מתנות רבות הן מתנות שמתכלות מבחינה פיזית, סט תמונות איכותיות הוא מתנה שנשארת. בתמונות תמיד ייוותר הילד שלכם, גם כשיגדל והוא עצמו ייהפך אב לתינוק- התינוק הקטן שזכה ל- BOOK עם בואו לעולם. יש כיום יותר ויותר נשים הבוחרות לבצע צילומי תינוקן כהמשך לצילום היריון. צילום היריון כמו גם צילום נוי בורן (צילום תינוקות) הוא שתי חוליות הכרוכות זו בזו- של בריאת חיים חדשים. מדובר בתמונות שתמיד יעלו זיכרונות ויעוררו געגועים ותמיד יהיו מי שיתפלאו ויתפעלו מהן.

צילומי תינוקות באווירה אחרת
צילומי תינוקות מקצועיים
צילומי תינוקות וילדים
סגירת תפריט
Call Now Button