צלם חתונה של נוי ואייל
צלם לחתונה
צלם חתונה מקצועי
צלמים לחתונה
צלם חתונה בפתח תקווה

הדרישות מצלם חתונות והציפיות ממנו מרקיעות שחקים. מוטלת עליו אחריות עצומה; הוא זה שמתעד את החתונה ומותיר את הזיכרון ואת המזכרת ממנה במוצר מוגמר שחייב להיות לא פחות ממושלם.

בחירת צלם חתונה מחייבת שימת לב לפרטים רבים והמאמץ המושקע באיתור צלם חתונה אולטימטיבי מוצדק מכל בחינה. זו הסיבה שחשוב ומומלץ להתחיל בחיפוש הצלם הפוטנציאלי זמן מספיק לפני החתונה, מאחר שמן הסתם בני הזוג יהיו טרודים בחודשים ובשבועות  שלפני החתונה באין ספור מטלות, ריצות, טרדות וסידורים.

חשיבות הבחירה המושכלת בצלם חתונה מתבררת לא אחת כבר במפגש הראשון עמו, שבו תוהים על קנקנו לא רק כבעל מקצוע אלא בעיקר כאדם. בפגישה זו מתוודעים אל תכונות שונות בו. מאחר שמדובר בספק שירות חשוב שילווה אתכם במשך כל האירוע- חשוב לבחור באדם שאתם חשים ורוחשים לו אמון. אם נוצר חיבור רגשי – מה טוב.

צלם חתונה פוגש אתכם בשלב חשוב ומרגש בחייכם בכלל וביום החתונה בפרט. צלם מנוסה ודאי יודע כי בחתונה הן החתן ובעיקר הכלה מוצפים רגשות מעורבים: שמחה רבה וחשש, אולי אף דאגה שהכול יעבור בשלום. צלם כזה לא יצלם תמונה שבה מי מבני הזוג מחמיץ פנים, דומע שלא מהתרגשות, כועס. יש דברים שאמורים להיות מובנים מאליהם, בניגוד לפרטים השונים שעליהם חשוב להסכים ולעגן בחוזה הכתוב והחתום של שכירת השירות.

צלם חתונה
צלם חתונה ואירוע משפחתי
צלם חתונה ואירוסין
צלם חתונה ואירועים
צלם חתונה בר
צלם חתונה מגניב
צלם חתונה יהודית

סל השירותים של צלם חתונה

צילום חתונה הוא מושג כללי הכולל בתוכו שירותי צילום שונים, ייחודיים וייעודיים. יש צלמים שמציעים בעסקת השירות שלהם את כל מכלול השירותים העשויים להידרש בתחום צילום החתונה: וידאו, סטילס, מגנטים לאירועים, רחפן, אלבומים (מודפס ודיגיטלי). יש צלם חתונה שמתמחר לחוד כל אחד מהמרכיבים: צלם סטילס או צלמים אחדים  ראשי, צלם DSLR כולל עריכה 2200 ₪, צילומי אוויר(רחפן) מגנטים, שירות עיבוד תמונות בפוטושופ, צילומי טראש\סייב דה דרס ועוד.

על מנת להפיק ולנצל את מלוא החוויה החד פעמת הגלומה בחתונה, זוגות רבים בוחרים לשכור שירות צילום חתונה למשך כל היום, לרבות צילום מהסלון שבו מכינים את הכלה לקראת החתונה. יש מי שמחלקים את שירותי הצילום להכנת קליפ מיוחד שמצולם בלוקיישנים שונים לרבות בסטודיו מקצועני ובחיק הטבע, שאותו מצלמים ועורכים כמובן לפני יום החתונה בעוד את החתונה עצמה מצלם צוות צילום אחר.

על מנת להימנע מעגמת נפש חשוב לעגן בחוזה שייחתם עם צלם חתונה את מספר התמונות (עם הגבלה או בלעדיה) מיון ועיבוד תמונות לשביעות רצונכם, מספר ימי העסקים שבסיומם לכל המאוחר תקבלו קישור לתמונות ודיסק ואלבום מודפס, מגנטים באיכות טובה וללא הגבלה, מידות מוסכמות לאלבום הזוג, שני אלבומי הורים (ודאי אם הם גרושים) אף הוא בגודל מוסכם, מספר העמודים המינימלי בכל אלבום, שירות עריכת סרטון הווידאו ועוד.

צלם חתונה-ספק השירות החשוב ביותר בה

חתונה היא אירוע רב משתתפים, היא אירוע דינמי, שהתכנית בו אמורה להיות מובנית ועם זאת הוא אירוע מתגלגל, דינמי, המחייב את מי שמופקדים על צילומו להיות דרוכים וערניים, כדי ללכוד בעדשות המצלמות רגעים מרגשים, החולפים כהרף עין. שלא כמו בצילום הריון סטודיו לדוגמא, לא מדובר בצילומים המבוימים, שבהם נעמדים או יושבים מול המצלמה, מצייתים לבקשת הצלם – "עכשיו לא לזוז בבקשה", אלא לצילומי סיטואציות שונות שמתרחשות במתחם שבו נערכת החתונה. צילום כזה מחייב מקצועיות, ניסיון ויצירתיות, כושר אלתור ובעיקר- שימת לב לפרטים קטנים.

צילומי החתונה הם המזכרת העיקרית והחשובה ביותר ממנה, לכן יש חשיבות רבה לבחירת צלם חתונה מהשורה הראשונה. איך מוצאים אותן? מחפשים, מבררים, שואלים חברים ומכרים, מבקשים המלצות ברשת החברתית, בודקים תיק עבודות, נפגשים, מעלים רצונות ומשאלות, מתאמים ציפיות.

חתונה נחשבת לא בהכרח ליום המאושר בחיים כי זה יום מלחיץ מכל הבחינות, אבל זה ודאי יום חשוב ומכונן, שבו החתן והכלה בפרט כמו גם משפחותיהם בכלל רוצים להיראות במיטב בגדיהם בהופעה כובשת ומרגשת. הם משקיעים זמן וכסף בכך. הצילום הופך את ההשקעה מחד פעמית להשקעה לאורך שנים. הן צילומי הסטילס והן צילומי הווידאו מתעדים ומנציחים את מעמד החתונה באופן המאפשר לצפות בה שוב ושוב- להתרשם, להתרגש, להחיות את המעמד כבראשונה.

עלות השירות משתנה ותלויה במספר ובסוגי שירותי הצילום. מי שבוחרים בכל השירותים יידרשו לשלם סכום שעשוי לנוע בין 8.000 ל- 12.000 ₪ ואולי אף יותר. אין ספק כי כאשר כל השירותים מסופקים על ידי צלם חתונות אחד (וצוותו) ניתן להוזיל את עלות הצילום.

ייתכן כי בעל מתחם האירועים שבו תיערך החתונה ינסה "לשווק" לכם צלם חתונה שהוא מכיר אתו וקשור אותו קשר שאולי הוא גם חוזי. לא מומלץ לקבל את ההצעה שלו ללא בדיקה. יש לו אינטרס להציע לכם את שירותיו. זה לא פסול ולא בלתי לגיטימי אבל מאחר שאתם ודאי לא רוצים להסתפק בפחות משירות מקצועי הטוב ביותר ולא בברירת מחדל, חשוב שתערכו סקר שוק יסודי ומקיף עד שתמצאו צלם חתונה, אשר כאשר תסתכלו בתמונותיו תברכו את עצמם על הבחירה בו.

סגירת תפריט
Call Now Button