כי זה מה שאנחנו הכי אוהבים לעשות

צרו איתנו קשר

מה הלקוחות שלנו אומרים

להנציח את הרגע

דיל משתלם

צלמים לברית
צילום ברית מילה
צלמים לברית מילה
צילום ברית מילה
ברית מילה צילום

הברית מעצימה את חוויית הלידה ואת השמחה שהיא מציפה בה את ההורים. הברית היא ההמשך הטבעי של הלידה וחלק מהטקס היהודי המסורתי, שבה מביאים את התינוק בן שמונה הימים בבריתו של אברהם אבינו.

טקס הברית הוא צנוע יותר על פי רוב מחתונה או מאירוע בר/בת מצווה, אבל הוא חגיגי ומרגש וצילומו הוא חלק בלתי נפרד ממנו. 

היצע גדול של צלמים לברית מקל עליכם מצד אחד ומקשה מצד שני. מקל, משום שכאשר יש ספקי שירות רבים אפשר לערוך סקר שוק ולהתוודע אל מאפייני צילום, מה כוללת חבילת הצילום מחיר הצילום ועוד. מקשה, כי ניתן בקלות ללכת לאיבוד בתוך ים ההיצעים וההצעות. ובכל זאת- יש דברים שחשוב לברר לפני שסוגרים עם מי מהספקים שייבחר לצלם את ברית התינוק שלכם.

מה חשוב לברר אצל צלמים לברית

  1. כמה תמונות תקבלו
  2. איזה תמונות חשוב לכם שהצלם יצלם- יתמקד בכם ובתינוק, יצלם את כל המוזמנים, את השולחן הערוך, את טקס המילה ועוד.
  3. את מי חייבים לצלם (חלילה שמקומו של מי מהמוזמנים ייפקד מהתמונות- אוי לאותה בושה)
  4. כמה זמן אמור אירוע הברית להימשך וכמה זמן מתוכו על הצלם לשהות בו
  5. האם הצלם יפתח את התמונות בעצמו או שהוא ייתן לכם דיסק ובו התמונות ואתם תהיו אלה שתפתחו אותם; האם הוא יספק לכם אלבום מודפס ו/או אלבום דיגיטאלי; כמה הגדלות כלולות; האם הוא יספק גם צילום וידאו ושירות של מגנטים ועוד.
  6. האם מתבצע גיבוי לתמונות המצולמות על מחשב בעת צילומן
  7. האם הצלם מספק גם שירותי עריכה
מסיבת ברית מילה
צילום טקס ברית מילה
צילומי מזון עוגות
צילומי תינוקות בסטודיו
צילום מזון

צלמים לברית עם רגישות

ברית היא מאורע משמח וטעון מבחינה רגשית. תפיסתו ככזה מחייבת גילוי רגישות מצד הצלם. על מנת לקבל תמונות שיבטאו את האווירה, ימחישו ויתעדו אותה בתמונות, מומלץ להיפגש עם צלם לברית פגישה פנים מול פנים, לספר על עצמכם, על חוויית הלידה, במי מהאורחים חשוב להתמקד מלבדכם ומהתינוק, וכל מידע שעשוי לסייע לצלם להפיק תמונות איכותיות ומרגשות. ככל שתרבו לספר לצלם פרטים רבים וחשובים יותר, כך הוא יוכל להפיק ולמצות מהצילום את המרב ואת המיטב.

 צלמים לברית שמספקים גם צילום וידאו יכינו עבורכם סרטון מרגש מחומר הגלם של הצילום. אין ספק כי הדברים שייאמרו והקולות שיישמעו בסרטון יעשירו ויעצימו את החוויה ויוסיפו לה ערך מוסף. עם זאת- תמונות הסטילס הם אלה שייחשפו לעיני מי שידפדפו באלבום או לאורחים המוזמנים לברית (על פי רוב אלה הם החברים הקרובים והטובים), שאליהם תוכלו לשלוח תמונות וסרטון מהברית בקובץ מיוחד בדואר האלקטרוני ואף לשתף אותם בפייסבוק.

ברית היא אירוע משפחתי אינטימי

הברית, מטבעה, היא אירוע בכל עצמה רגשית רבה. הוא כרוך בחשיפת רגשות, שלא ניתן להסתירם. לכן חשוב ביותר לברר מבעוד מועד מה הוא ה"קו האדום" שלכם מבחינת הצילום ובכל מקרה – שמרו על זכותכם להיות המחליטים הבלעדיים על התמונות שייכנסו לאלבום. זכותם של צלמים לברית לשתף את מי ששוכרים את שירותם בידע שלהם ואף להשיא להם עצות אבל לא יכול להיות ויכוח על כך שזכות המלה האחרונה שמורה ללקוח המזמין את השירות באופן מלא, מוחלט ובלעדי.

הברית היא אירוע משמח אבל ודאי פחות המוני ופחות רעשני מאשר חתונה ובר/בת מצווה. על פי רוב אין בו להקה או זמר ואף לא די ג'י, לכל היותר מוזיקת רקע שקטה. על צלמים לברית להתאים עצמם לאווירה ולהשתלב בה, לא לבלוט מעבר למה שמבליט אותם עיסוקם בשעת הברית, לא למשוך תשומת לב מיוחדת.

לראות תמונות מתוך תיק עבודות

על מנת להתוודע אל איכות הצלם ואל טיב עבודותיו, כנסו אל אתר האינטרנט ואל עמוד הפייסבוק העסקי שלו ותראו תמונות מבריתות שונות. כך תוכלו לקבל רעיונות שאותם תרצו ליישם גם בברית שלכם (כגון לביים תמונות אחדות עם אביזרים שונים, עם ביגוד ייחודי ועוד). על פי התמונות תוכלו ללמוד על אודות הצלם- יכולתו המקצועית, האינטליגנציה הרגשית שלו, רגישותו, היצירתיות שלו, יכולתו ללכוד בתוך הברית מעמדים אנושיים מרגשים ועוד. כל אחת מהתמונות אמורה להיות כזאת ששווה אלף מלים ומייתרת את הצורך בכל מלה.

מחיר חבילת צילום לברית זול באופן משמעותי ממחיר צילום חתונה והוא נע בין 800 ל- 1000 ₪ בממוצע. כדי ללמוד על טווח המחירים רצוי ומומלץ להיכנס לאתריהם של צלמי חתונות שונים. המחיר ודאי עשוי להיות שיקול לבחירת מי מבין צלמים לברית אבל לא כדאי ולא מומלץ, ודאי לא בהכרח, לשכור דווקא את שירותיו של צלם בריתת הזול ביותר.

אין ספק כי הרושם העז שישאירו בכם תמונות הבן שלכם ממעמד הברית ירגשו אתכם גם אחרי שנים. הם יהוו מקור לזיכרונות ולגעגועים ויזכירו לכם תמיד שגם אתם הייתם פעם הורים צעירים. צלמים לברית הם היוצרים והמכוננים את הזיכרון שלכם; הם המתעדים את היקר לכם מכול ברגע שבו הוא הופך להיות יהודי מן המניין.

סגירת תפריט
Call Now Button