צלמים לחתונה
צילומי חתונה של עדי
ריקודים בחתונה צלמים לחתונה
תמונות חתונה
צלמים לחתונה חופה

צלמים לחתונה

חתן וכלה יודעים כי המעט שנותר הוא רב ויקר. מה שנותר מהחתונה הם האלבומים- הדיגיטאלי והמודפס. הם התיעוד וההנצחה. הם המזכרת. לבחירה מושכלת ומוקפדת של צלם לחתונה יש קשר ישיר והדוק עם איכות המוצר הסופי. עריכת סקר שוק יסודי לפני הבחירה היא תנאי הכרחי לבחירה מוצלחת. דבר לא יוכל לנחם אתכם אם וכאשר התמונות שיופקו לכם לא יהיו באיכות המשביעה את רצונכם. כאשר אתם בוחרים צלמים לחתונה אתם ודאי לא יכולים ולא רוצים לאפשר לעצמכם להתפשר על פחות מהטובים ביותר.

על פי רוב, הכנות לחתונה מתחילות מבעוד מועד, זמן מספיק לפניה. יש שירותים שהבחירה במי מהספקים שלהם מצדיקה ואולי אף מחייבת בחינה יסודית בעוד לבחירת ספקי שירותים אחרים לא נדרשת השקעת זמן מיוחדת. צלמים לחתונה נמנים עם הסוג הראשון.

היום המיוחל, היום המיוחד- יום הבחירה בשירות צלמים לחתונה

כשחתן וכלה בוחרים שירותי צילום לחתונה הם בוחרים באיכות המזכרת ובתמצית הזיכרון. אין ספק כי לאיכות האוכל והדי ג'י יש חשיבות אבל חשיבותם פחותה (ודאי לחתן ולכלה) מאשר הצילום, אשר בשורה התחתונה הוא מוצר והדרישה והציפייה ממנו הוא שייוצר ברמה הגבוהה ביותר והיה האיכותי ביותר.

על מנת לוודא כי קיימת הבנה והסכמה על אופן העבודה של הצלמים, חשוב לחתום על חוזה, שבו נדרשים לכל הפרטים החשובים והמהותיים לכם, החתן והכלה: אם חשוב לכם שהצלמים ישהו בכל משך האירוע- ציינו זאת. אל תשאירו דבר ליד המקרה. אם אתם רוצים לקבל אלבום דיגיטאלי ואלבום מודפס- ציינו זאת אם זה לא מופיע בחוזה המקורי שמגישה לכם חברת הצילום. בררו אם החברה מספקת גם שירותי מגנטים, מה שיוכל להוזיל את העלויות כאשר המגנטים מהווים חלק בלתי נפרד מ"עסקת החבילה". לפעמים קיומו של סעיף בחוזה או העדרו ממנו עשוי/עלול להיות ההבדל בין שביעות רצון מלאה לבין עגמת נפש מוחלטת.

צלמים לחתונה
צלם חתונה
סידור צלחת
צלמי חתונה
צילומי חוף לחתונה

חשיבות הכימיה בין צלמים לחתונה ובין החתן והכלה

צלמים לחתונה צפויים ללוות אתכם במשך כל היום, וכאשר החתן והכלה רוצים להפיק קליפ, בעיקר כאשר הוא מצולם בלוקיישנים שונים, אף יותר מאשר יום אחד. לאווירה טובה, נעימה ורגועה  במהלך יום החתונה יש השפעה גדולה, לא אחת מכרעת, על תחושתם של החתן והכלה. כאשר נוצרת כימיה טובה – האווירה נוחה ונינוחה.

צילום חתונה הוא הגדרה כוללת, וכל זוג מפרש אותה לפי רצונו והעדפותיו. לכן יש חשיבות מכרעת להגדיר את הרצונות ולתאם ציפיות היכן לצלם, את מי לצלם, כמה לצלם –סטילס וידאו, מגנטים, צילומי רחף ועוד.

על מנת להפיק ולמצות את האפקט החזותי העז והמרשים ביותר מהצילומים, חשוב להבין כי יש יתרון לגודל, כלומר כאשר לא צלם יחיד מספק את השירות אלא חברת צילום כמו קולאז' צלמים, המעסיקה מספר צלמים, אשר כל אחד מהם מתמקצע ומתמחה בסוג צילום מיוחד. לדוגמא: צילום אירועים, צילומי הריון משפחה וילדים, צילום מגנטים לאירועים ואפילו סטודיו מאובזר בו ניתן להפיק בוק בת מצווה מהודר.

נקודות אחדות על אודות צלמים לחתונות– חומר למחשבה וליישום

  1. זכות המלה האחרונה תמיד שמורה לכם (בכל מקרה- הקפידו על זכותכם לשמור עליה).
  2. עמדו על זכותכם לקבל כמות תמונות שתשביע את רצונכם.
  3. עמדו על זכותכם לכלול התחייבות של ספקי השירות לעמוד בלוח זמנים שנראה לכם סביר ועל הפחתה בתשלום במקרה של חריגה ממנו.
  4. בקשו המלצות אבל אל תסתפקו רק בהן כשיקול לבחירה בספקי השירות.
  5. ביום החתונה – הצלמים עובדים אצלכם. אתם משלמים את שכרם. זכותכם לבקש מהם בקשות סבירות ולגיטימיות בנושא הצילומים.
  6. על אף המתיחות הטבעית והמובנת שבה אתם שרויים ביום החתונה בכלל ובעיצומה בפרט, השתדלו לשמור על איפוק ועל אדיבות גם כלפי הצילומים. ליחס טוב וחם עשויה להיות השפעה על המוטיבציה שלהם ומן הסתם גם על איכות הצילומים, על נכונותם להשקיע "אקסטרה".
  7. תנו אמון. כאשר אנשים מקבלים מסר ותחושה כי סומכים עליהם; כאשר לא "יושבים להם על הווריד" הם עובדים באופן חופשי ומשוחרר ויכולים להפיק תוצרים טובים יותר.
  8. לעולם תיראו בתמונות מיום הנישואין שלכם כזוג המאושר בעולם. לעולם תיוותרו בהן יפים, מהודרים בשמלה ובחליפה, צעירים לנצח, מחויכים, מאוהבים. מי שאחראי למזכרת הנצח הזו הם ספקי שירות צלמים לחתונה. הבחירה בהם מצדיקה בדיקה יסודית וקפדנית. אל תמהרו. אם יש ספק שירות שכדאי ומומלץ להתחיל להתוודע אליו חודשים אחדים לפני החתונה- זה מי שמספק שירות צלמים לחתונה.
  9. גם אם וכאשר בעל אולם או גן אירועים מציע לכם שירותי צילום של צלם או חברת צילום שהוא מכיר וקשור עמם כחלק מסל של שירותים שהוא מציע לכם, יחד עם שירותי קייטרינג, תקליטן, סידורי פרחים ועוד, וגם אם עלותו תהיה נמוכה יותר, חשוב ומומלץ לבחון ואולי אף לבחור חלופות נוספות.
  10. ודאו האם צלמים לחתונה משתמשים גם במערכת גיבוי ממוחשבת לתמונות שהם מצלמים כדי לא להיות תלויים רק במערכת אחת.
בחרתם? שיהיה לכם בסימן טוב ובמזל טוב. צלמים לחתונתכם מלטשים את עדשות המצלמות, נכונים לכוון אותם אליכם ואל האורחים שלכם
צילום חתונה
זר פרחים צלמים לחתונה
צלם חתונה
סגירת תפריט
Call Now Button