תמונות לבר מצווה בירושלים
תמונות לבר מצווה בבית כנסת
תמונות לבר מצווה משפחתי
תמונות בבר מצווה בעיר הקודש
תפילין
תמונות בבר מצווה ומסיבה

בר מצווה אינו יום הולדת רגיל. הוא אירוע מכונן. יש לו ערך מוסף. הציפיות של חתן בר המצווה (כך הוא מכונה לא אחת באופן המדגיש את חשיבות המעמד וחגיגיותו) גבוהות. ההכנות לקראת בר המצווה נמשכות זמן רב. לילד הפוסע במסיבת בר המצווה  צעד ראשון על הגשר המחבר בין ילדותו לנעוריו יש שאיפות וחלומות מהאירוע הזה. הוא מצפה לו בכיליון עיניים, מתרגש לקראתו, מעביר בעיני רוחו תסריט כיצד תיראה מסיבת יום ההולדת שלו.

בחירת צלם היא בחירה באחד מספקי השירותים החשובים ביותר, אם לא ה- חשוב שבהם. תמונות הן המזכרת האולטימטיבית בכלל ומאירוע בר מצווה בפרט.

כיום, צילום בר מצווה כולל, כמעט בהגדרה לא רק צילום תמונות סטילס אלא גם הכנת קליפ שמוקרן על מסכים גדולים המקיפים את אולם האירועים שבו נערכת, סרטון וידאו המתעד את מהלך הערב, הכנת מגנטים שאותם ניתן לקבל כבר במהל המסיבה, צילום במצלמת רחף והכנת BOOK בר מצווה ייצוגי ומרשים (שלא רק בנות  מייחלות לו ומשקיעות בו אלא גם בנים).

תפילת בר מצווה
תמונות בר מצוה
תמונות לבר מצווה בכותל
טקס בר מצווה
תמונות בר מצווה
צלם בר מצוה

קליפ ומצגת – סיכום 13 השנים הראשונות

הרצון להרשים את המוזמנים, האורחים, ולהביא לידי ביטוי חזותי את הייחוד של הילד/נער החוגג בר מצווה, את תחביביו, את המקומות שהוא אוהב, את האנשים המשמעותיים בחייו. זו הסיבה שבגללה מכינים מצגת, המשקפת את כל אלה.

מצגת כוללת מגוון תמונות לבר מצווה מעברו של הילד, מתחנות שונות בחייו, החל בינקותו ועד היום. המצגת סוגרת שלב בחייו של הילד/נער. מי שעשויים להתרגש יחד עם חתן בר המצווה הם חבריו לשכבה בכלל ולכיתה בפרט, המכירים אותו ושותפים עמו לשורה ארוכה של חוויות.

אמנם מנהרת הזמן של מי שחוגג בר מצווה היא קצרה אבל מסע בה עשוי לרגש ולעורר זיכרונות. מצגת מאפשרת שילוב מקורי ויצירתי בין תמונות ובין קטעי וידאו. ניתן, כמובן, להעשיר את המצגת בכיתובים הומוריסטיים ומשעשעים, ברקעים מיוחדים, באנימציות, בקומיקס, במסגרות ובעוד דברים המעצימים את האפקט החזותי של המצגת והופכים אותה למופע מרהיב ומלהיב.

 לכן, כאשר מחפשים ספק שירות להכנת תמונות לבר מצווה מחפשים, הלכה למעשה, בעל מקצוע מאומן ומיומן בהכנת מגוון תוצרים ויזואליים, אשר ליצירתם נדרש שילוב של ידע מקצועי, ציוד מתקדם, טכניקות ושיטות עבודה שונות, יצירתיות ובעיקר- ניסיון.

בניית מצגת על בסיס תמונות לבר מצווה

על מנת לקבל מצגת מרהיבה חשוב שתסייעו לילדכם להכין את חומרי הגלם שעל בסיסם יכין בעל המקצוע את המצגת. מה כוללת ההכנה?

  1. איסוף חומרים כגון: תמונות, טקסטים מרגשים קטעי וידאו (אם יש) .
  2. בחירה של חומרים איכותיים מתוך כל החומר. זו מלאכת סינון ועריכה ראשונית והיא מוטלת עליכם.
  3. החלטה האם מציגים בסדר כרונולוגי או אקראי.
  4. דגש על דברים שהילד עשה בפעם הראשונה: תחפושת ראשונה בפורים, רכיבה ראשונה על אופניים, ההליכה ליום הלימודים הראשון בבית הספר ועוד.
  5. בחירה של בני המשפחה וחברים המברכים את הילד
  6. בחירה בפס קול שילווה את המצגת-  שירים ומוזיקה שילדכם אוהב.

שילוב של  תמונות השמורים באלבומי המשפחה עם  תמונות לבר מצווה שצלם מקצועי מצלם ומשלב בה.

 חיפוש צלם אירועים עשוי להיות תהליך ממושך בשל ההיצע הגדול. ניצול קשרים אישיים לקבלת המצלות הוא בהחלט חלק מתהליך זה. בנוסף, כדאי להיכנס לאתרים של צלמי אירועים וראות בהם תמונות שצילמו ממסיבת בר מצווה.

אחד הדברים החשובים ביותר הוא תיאום ציפיות. תמונות לבר מצווה הן התיעוד והמזכרת שיישארו אצל המשפחה, לכן יש חשיבות רבה לצילום מקצועי ואיכותי.  מן הסתם מדובר בהשקעה כספית בלתי מבוטלת לכן חשוב להסכים מראש מה תקבלו תמורתה.

חשיבות שירות צילום תמונות לבר מצווה ומבחן התוצאה שלו

צלם לבר מצווה ילווה אתכם במשך כל האירוע.  חלק מהתמונות הוא יוזם וחלק  אחר- אתם בוחרים. חשוב שייווצר קשר וחיבור טוב עמו. פגישת היכרות פנים אל פנים שבה יועלו לדיון ויגיעו לסיכום כל הנושאים החשובים הם הבסיס הטוב והנכון לשיתוף פעולה.

 בניגוד לספקי שירותים אחרים למסיבת בר המצווה,  תמונת לבר מצווה הן שירות שחשיבותו אינה מסתיימת בסוף המסיבה- אז היא רק מתחילה: גם אם ראיתם במו עיניכם שהצלם או הצלמים עבדו קשה במשך כל המסיבה- המבחן היחיד החשוב והקובע הוא מבחן התוצאה.  הילד/נער חתן בר המצווה והמשפחה כולה מחזיקים אצבעות (וכוססים את ציפורניהן) לצלם ולצוותו בעודם ממתינים לקבלת ה-BOOK ולסרטון מהחתונה.

תמונות לבר מצווה במיטבן משמרות בכמוסה של זמן את הזיכרון ואת הגעגוע. כאשר תקבלו את האלבומים, המודפס והדיגיטאלי, תוכלו לא רק להיזכר ולהתרפק אלא גם לשלוח לכל האורחים שכיבדו אתכם בנוכחותם במזכרת מרגשת מהאירוע. בעוד אלבום מודפס עלול "ללכת" לאיבוד, להישכח או אף להיגנב חלילה, אלבום דיגיטאלי שמור לבטח.

חבילת צילום תמונות לבר מצווה הכוללת מספר תוצרים מהווה תמורה מלאה לכספכם והיא המתנה היקרה והמרגשת שילדכם שהפך פתאום לנער קיבל מכם.

סגירת תפריט
Call Now Button