כי זה מה שאנחנו הכי אוהבים לעשות

צרו איתנו קשר

מה הלקוחות שלנו אומרים

להנציח את הרגע

דיל משתלם

תמונות לבת מצווה
תמונות בת מצווה אולם
תמונת בת מצווה נועה
בת מצווה

מתכננים בת מצווה חודשים רבים לפני המועד. מחפשים ספקי שירותים שבלעדיהם מסיבת בת מצווה אינה מרגשת כפי שהיא אמורה להיות. אחד מספקי השירות היותר חשובים, ויש שיגידו החשובים ביותר, הם צלמים של תמונות לבת מצווה.

כיום, בת מצווה היא הפקה גדולה ומושקעת מכל הבחינות. תמונות הן התיעוד שמותיר את הזיכרון של האירוע חי וטרי במשך שנים. תמונת לבת מצווה הן מושג כללי הכולל שורה של תוצרים: בוק לבת מצווה, קליפ, מצגת, צילומי וידאו, מגנטים ועוד.

כאשר מזמינים את השירות מחברת צילום המספקת את מכלול השירותים ומפיקה את כל התוצרים חוסכים זמן וכסף. כך עובדים מול ספק שירות אחד וכל ההתנהלות מולו קלה יותר.

תמונות לבת מצווה מצטלמות במקומות שונים, בימים שונים, לכן חשוב לבחור את מי שיצלם עבורכם תמונות לבת מצווה באופן מושכל, לאחר בחינת יכולת וכישורים, בחינת תיק עבודות (רצוי גם לקבל המלצות וגם ראות את הצלם או הצלמים בשעת פעולה באירוע בת מצווה).

בבית גיסתי מקשטות את הקירות תמונות בת המצווה של בתה. היא נראית בהם במגוון כישוריה ועיסוקיה- רוקדת, שוחה, מנגנת בגיטרה. חלק מהתמונות מוקפות מסגרת מיוחדת, אחת מהן מוטבעת על קנבס. מדי פעם, כשבאים אורחים, מקרינה להם המשפחה את הקליפ המרגש שצולם לקראת המסיבה וסרטון מהמסיבה עצמה. באחרונה, כאשר הגיעו לביקור קרובי משפחה מארגנטינה הם לא יכלו לעצור את שטף הדמעות שזלגו מעיניהם כאשר צפו בסרט ובתמונות. בשעתו, הם התנצלו על כך שלא היו יכולים להגיע לאירוע עצמו ועם הצפייה בתמונות הן חוו אותו בראשונה אבל צפו בו שוב ושוב עד שנוצרה אצלם התחושה כאילו היו במסיבה עצמה. זו הוכחה לכוחה ולחשיבותה של מלאכת צילום מקצועית ומושקעת.

בחירת צלם תמונות לבר מצווה אינה דבר פשוט עבור מי שהדרישות והציפיות שלהם גבוהות. חשוב להיפגש עם צלמים פוטנציאליים ולהתוודע אל אישיותם לא פחות מאשר אל המקצועיות שלהם. ככל שהאמון- קל וחומר הכימיה- בין משפחת כלת בת המצווה, וכמובן גם היא, ובין הצלם רב יותר והקשר חם יותר, כך נוצרת אווירה טובה ופתוחה שחיונית ליצירת תמונות מושקעות.

בוק בת מצווה שרון
בוק בת מצווה יעל
בת-מצווה
תמונות בת מצווה גליה
חוגגות בת מצווה

צלם תמונות לבת מצווה – ספק השירות החשוב ביותר

לקראת בת המצווה של בתכם בעודכם עושים רשימה של ספקי שירות שיש ליצור עמם קשר, תופס נושא צילום תמונות לבת מצווה מקום מרכזי. מרכזיותו נובעת מהחשיבות המיוחדת של התמונות כזיכרון המוחשי שנשאר לאחר האירוע, אשר תפקידם של ספקי רוב השירותים בו מסתיים עם סיום האירוע ואולי אף לפניו.

 כשיוצרים קשר עם צלם תמונות לבת מצווה, וכמובן גם לבר מצווה, חשוב לברר ולוודא כי התמורה שתקבלו עבור כספכם תרצה אתכם ותשביע את רצונכם. חשוב שתסגרו את כל הפרטים, לרבות מועד מסירת התמונות, מבעוד מועד; את מספר התמונות שיהיו ב- BOOK  את מספר התמונות מהאירוע עצמו שתקבלו בהגדלה ובכמה מהן תיעשה עריכה יסודית ומקצועית, דיסק לגיבוי, אלבום מודפס ואלבום דיגיטלי, סרטון ועוד.

התרגשותה של כלת בת המצווה ודאי הולכת וגוברת ככל שקרב מועד המסיבה, וככל שייסגר נושא התמונות מוקדם יותר, לשביעות רצונה המלאה כמובן, כך היא תוכל להתפנות להכנות ולסידורים אחרונים לקראת היום המרגש בחייה, שבו היא עוברת באופן רשמי מילדות לנעורים.

מה משמעות תמונות לבת מצווה

תמונות הן תזכורת והן מזכרת. הן זיכרון והן געגוע. עבור כלת בת המצווה תמונות שהיא מצטלמת לקראת האירוע ובמהלכו הן תמונות חשובות ביותר. היא יודעת כי באירוע בת המצווה היא תהיה במרכז. היא תיחשב למלכה ( או לפחות לנסיכה…) חשוב לה שכל מי שימקד בה את מבטו יראה ילדה-נערה יפה, מטופחת, לבושה בהידור, עם תסרוקת מושקעת, עם נגיעות איפור קלות, עם תכשיטים. תמונות שיצולמו בערב זה יהיו מזכרת לשנים. הן יהיו העדות לקיומו של הערב החד פעמי והמכונן בחייה של בת המצווה.

ילדי הכיתה ו/או השכבה של בת המצווה יקבלו בסיום האירוע מגנטים שצולמו במהלכו וגם להם תהיה מזכרת ממי שהזמינה אותם להשתתף עמה בשמחת יום הולדתה ה- 12.  צילום מגנטים הוא אחד מסוגי הצילום שנדרשים כיום כמעט בכל אירוע. בניגוד לתמונות אשר יש לפתח אותן והן יתקבלו לאחר האירוע- מגנטים הם מוצר שמתקבל יחד עם השירות, כאן ועכשיו, און ליין. אם במקרה יצאתם בתמונה "לא טוב", ואתם רוצים לעשות מקצה שיפורים, אין כל בעיה: אתם יכולים לסמן לצלם המגנטים, להתייצב מולו בפוזה והבעת הפנים הרצויה והוא יצלם אתכם שוב.

תמונות- עיניכם הקוראות עדות- הן מזכרת חשובה ומרגשת מאירוע בת המצווה. בעיני רוחה ודאי רואה הילדה המתכוננת לחגיגת בת המצווה את דמותה בפוזות שונות מול הצלם, אם בסטודיו שלו לקראת הכנת ה- BOOK, בחיק הטבע, במרחבים, על חוף הים, על פסגת הר, ואם בסביבה הטבעית שלה. צילום תמונות לבת מצווה הוא כשלעצמו אירוע, לפעמים אירוע מתגלגל, האירוע של טרום האירוע. חשוב ליהנות גם בו וממנו.

סגירת תפריט
Call Now Button